معاون استاندار مازندران:۱۹۰ تن گوشت گوساله ۳۰۰ هزار تومانی در مازندران عرضه شد


معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران گفت: ۱۹۰ تن گوشت قرمز گوساله با قیمت ۳۰۰ هزار تومانی در استان عرضه شده است.
حسن خیریانپور به گزارش تمهیدات ایام محرم، بازگشت حجاج و حضور مسافران در استان اشاره و اضافه کرد: میزان ۲۰۰ تن مرغ وارداتی هر کیلو ۶۰ هزار و ۷۰۰ تومان ویژه هیأت‌ها و میزان ۱۹۰ تن گوشت قرمز گوساله (گرم بسته بندی شده) هرکیلو ۳۰۰ هزار تومان برای مصرف کننده تویع شده است.
وی از توزیع میزان ۲۸۰ تن شکر هرکیلو برای مصرف کننده ۴۲ هزار تومان، عرضه ۸۵۰ تن آرد مناسبتی و دو هزار تن آرد ترمیمی به شهرستان‌ها خبر داد و گفت: ۲۱۶ تن گوشت گرم برزیلی توزیع شد و نسبت به وارد کردن گوشت گوساله منجمد داخلی اقدام شده است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری مازندران تصریح کرد: مقرر کردیم موکب ها و هیأت‌ها با محوریت سازمان تبلیغات و اوقاف برای دریافت سهمیه مباشر معرفی کنند برای نان مورد نیاز هیأت‌ها نیز هماهنگی شد.
به گزارش پایگاه خبری صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، خیریان پور افزود: همچنین هماهنگی کردیم در این ایام روزانه حداقل ۳۵۰ تن مرغ گرم برای مصارف عمومی در استان توزیع شود با کشتارگاه‌ها نیز هماهنگی گردید هیأت‌ها هرمیزان مرغ کشتار روز بخواهند با تخفیف در اختیارشان قرار دهند.

1403/04/20

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

<