خرید ۱۵۰۰ تن برنج پرمحصول در مازندران

مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران با اشاره به امضای قرارداد تحویل بیش از ۱۴ هزار تن برنج پرمحصول توسط تشکل‌های صنفی و تعاونی‌های روستایی در استان ، گفت: در راستای سیاست‌های حمایتی دولت از تولیدات کشاورزی و رونق بخشی به بازار برنج، با اجرای طرح خرید برنج پرمحصول تولید سال ۱۴۰۱ در مازندران، تاکنون حدود ۱۵۰۰ تن برنج ندا و شیرودی از مراکز طرف قرارداد خریداری گردیده است.
وفائی نژاد اظهار داشت: پس از استقبال برنج کاران مازندران از اجرای این طرح در استان، دومین مرکز خرید توافقی برنج پرمحصول اداره کل غله و خدمات بازرگانی استان در شهرستان بابل دائر گردید.
وی با اعلام اینکه محدودیتی در میزان تحویل برنج پرمحصول وجود ندارد، تصریح کرد: کشاورزان می‌توانند برنج پرمحصول تولیدی سال گذشته را با معرفی نامه جهاد کشاورزی به مراکز تعاونی‌های روستایی و مراکز طرف قرارداد از جمله شالیکوبی داران و تشکل‌های مربوطه تحویل نمایند و محدودیتی در میزان تحویل برنج پرمحصول با رعایت ضوابط و شرایط اعلامی وجود ندارد.
مدیرکل غله و خدمات بازرگانی استان مازندران افزود: ۳۵ میلیارد تومان از مطالبات از مطالبات برنجکاران مازندران تاکنون پرداخت شده است.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان مازندران، وفائی نژاد گفت: طرح خرید برنج پرمحصول در استان مازندران تا ۲۰ شهریور ادامه خواهد داشت.

1402/6/12

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :