تعیین تکلیف وسایل نقلیه توقیفی و رسوبی در پارکینگ های مازندران

رئیس کل دادگستری استان مازندران خواستار تعیین تکلیف سریع وسایل نقلیه توقیفی و رسوبی در پارکینگ‌های نگهداری خودروهای تصادفی شد.
حجت الاسلام محمدصادق اکبری در بازدید از چند پارکینگ وسایل نقلیه تصادفی افزود: خودروها و موتورسیکلت‌های موجود در این پارکینگ‌ها، جز اموال مردم هستند و مسئولان ذیربط به عنوان امین مردم باید از این اموال مراقبت و حفاظت کنند.
وی با انتقاد از وضعیت نگهداری وسایل نقلیه توقیفی و رسوبی موجود در پارکینگ‌های تصادفات استان گفت: این گونه جایگاه‌ها به هیچ وجه شایسته نگهداری اموال مردم نیست و باید در اسرع وقت و پس از طی مراحل قانونی نسبت به تخلیه این وسایل نقلیه از پارکینگ‌های مذکور اقدام شود.
رئیس کل دادگستری استان مازندران تاکید کرد: در کمترین زمان ممکن با همکاری و تعامل نیروی انتظامی، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و دیگر دستگاه‌های ذیربط باید نسبت به اخذ استعلامات لازم، برگزاری مزایده و نهایتاً تخلیه کامل این پارکینگ‌ها اقدام شود.
حجت الاسلام والمسلمین اکبری تصریح کرد: با توجه به لزوم حفظ حقوق شهروندی و حقوق عامه، جلوگیری از انباشت وسایل نقلیه توقیفی، امری ضروری است که باید مد نظر ویژه قرار گیرد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، وی، رئیس سازمان قضائی نیروهای مسلح استان مازندران، رئیس پلیس آگاهی استان و رئیس پلیس راهور استان مازندران نیز در این بازدید رئیس کل دادگستری استان مازندران را همراهی کردند.

1402/6/7

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :