اندیشه های شهدا باید برای نسل جوان تبیین شود

استاندار مازندران در یادواره شهدای کارمند مازندران در مجتمع بهزیستی بابلسر بیان کرد: تاکنون روایتگران بخشی از ابعاد برجسته شخصیتی شهدای ما را بیان کردند و هنوز نتوانستیم بدرستی اندیشه ها و دست نوشته های شهدا را برای نسل جدید تبیین کنیم. ‎
سید محمود حسینی پور اظهار داشت: تردیدی وجود ندارد که اگر شخصیت ممتاز شهدای ما برای جوانان تشریح شود برای آنان یک الگو خواهد بود.
وی ادامه داد: رسانه های معاند با تشکیل امپراتوری رسانه ای در حال وارونه جلوه دادن حقایق هستند اما ما می توانیم با تشریح ابعاد شخصیتی شهدا این توطئه ها را خنثی کنیم.
استاندار مازندران گفت: ابعاد شخصیتی شهدا برای جوانان تبیین شود مقام عالی دولت در مازندران بیان کرد: امروز ایران مظهر ثبات و امنیت در منطقه است که این مهم را مرهون خون شهیدان سرافراز می دانیم.
حسینی پور بیان کرد: اگر همه ما به خصوص جوانان ما به وصیت نامه شهداء مراجعه کنند همه این عزیزان اولین سفارشان حفظ حجاب برای خواهران است که امروز بسیاری از جوانان ما این وصیت را انجام می دهند.
وی ادامه داد: تردیدی نداریم اگر وصیت نامه شهدا برای جوانان تشریح و تبیین شود و آنها متوجه وصیت عزیزانی شوند که خون خود را برای میهن فدا کردند، وصیت آنها را انجام می دهند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از پایگاه خبری استانداری مازندران، مقام عالی دولت در استان گفت: رسانه های معاند نمی توانند با شیطنت خود جلوی نور خورشید را بگیرند و این مردم با تاسی از حق طلبی سالار دشت کربلا در مسیر دینداری و آبادانی حرکت می کنند.

1402/6/2

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود