خیر خوشنام محمودآبادی دار فانی را وداع گفت

حاج عبدالله عبدی فرزند قربانعلی متولد 1306 شهرستان محمودآباد و خیر خوشنام محمودآبادی دار فانی را وداع گفت.
وی از خیرین خوشنام شهرستان محمودآباد است که فعالیت خیرخواهانه خود را برای کمک به افراد نیازمند از سالها پیش شروع کرده و بصورت فعالانه در این امر فعالیت داشته است.
این نیک اندیش محمودآبادی که سال‌های زیادی از عمر خود را صرف امور خیر از جمله ساخت مراکز درمانی کرد به علت بیماری و کهولت سن در منزلش دعوت حق را لبیک گفت.
به گزارش صبح آمل نیوز وی، بنیانگذار اصلی محل ساختمان مجمع خیرین شهرستان محمودآباد و عضو فعال و از خیرین پیشکسوت عرصه سلامت بود که در طول چند سال خدمت خویش در حوزه هاي سلامت،‌ کارنامه موفقی از خود به یادگار گذاشت که از جمله آن می توان به اهداء زمین 1100 متری حوزه علمیه خواهران، 204 متر زمین دفتر خادمیاری امام رضا(ع) و 200 متر دفتر مجمع خیرین و واریز 100 میلیون تومان وجه نقدی برای ساخت و تجهیز بخش دیالیز شهرستان محمودآباد اشاره کرد که تا امروز مردم شهرستان محمودآباد و حومه از خدمات بهداشتی و درمانی مناسب و درخور شان برخوردار باشند .
مرحوم حاج عبدالله چندی پیش در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری صبح آمل در ماه مبارک رمضان 1402 هدف خود از مشارکت در کار خیر را این چنین بیان کرد؛ این را می دانم که هر چقدر از مالی که خدا به من داده خیر کنم کم نمی شود بلکه به آن برکت هم داده می شود. من برکت زندگی ام را مدیون مشارکت در خیر می دانم و هیچ کاری را برتر از خیر و نیکوکاری نمی دانم.
پایگاه خبری و نشریه صبح آمل نیوز ضمن عرض تسلیت به خانواده محترم عبدی و مجمع خیرین شهرستان محمودآباد درگذشت انسانی وارسته، نیکوکار و خیر نیک اندیش زنده یاد حاج عبدالله عبدی را موجب تاسف و تالم فراوان دانست و گفت؛
بدون تردید خدمات ارزشمند این انسان مومن و شریف در عرصه‌های مختلف به ویژه در امر سلامت، حسنه‌ای جاویدان و چراغ روشنی برای زندگی جاویدان آن مرحوم در سرای ابدی خواهد بود.
لذا ضایعه درگذشت این خیر بزرگوار را به خانواده آن مرحوم، اعضای مجمع خیرین و مردم شریف محمودآباد تسلیت عرض نموده، از درگاه خداوند متعال برای آن فقید سعید رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر و سلامتی مسئلت می‌نماییم.

1402/5/31

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :