پرداخت مطالبات برنجکاران مازندرانی، ۴۸ ساعت پس از تحویل

مدیرکل جهاد کشاورزی مازندران با بیان اینکه خرید برنج‌های در انبار مانده از دو هفته قبل با دستور وزیر جهاد کشاورزی در استان‌های شمالی آغاز شده است، گفت: در این طرح به صورت حمایتی برنج‌های سال گذشته از شالیکاران خریداری می‌شود.
حسن عنایتی افزود: شرکت غله و خدمات متولی این کار شده است و ۹ مرکز خرید وابسته به این شرکت و ۲ مرکز خرید مستقل برنج‌های در انبار مانده شالیکاران مازندرانی از گلوگاه تا فریدونکنار را خریداری می‌کند.
وی با تاکید بر اینکه این طرح فقط برای خرید برنج‌های پارساله کشاورزان است، ادامه داد: هر کیلوگرم برنج رقم ندا در این طرح ۳۵ هزار و ۳۰۰ تومان، رقم شیروی ۴۰ هزار و ۵۰۰ تومان و رقم فجر ۴۶ هزار و ۶۰۰ تومان از کشاورزان خریداری می‌شود.
مدیرکل جهاد کشاورزی مازندران گفت: مقرر شد با تامین منابع مالی مطالبات کشاورزان ۴۸ ساعت پس از تحویل برنج به حساب آنان واریز شود.

1402/5/22

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود