عاملان تولید و انتشار محتوای وهن حجاب در مازندران بازداشت شدند


پنج ادمین صفحات پربازدید در شبکه اجتماعی اینستاگرام که اقدام به تمسخر حجاب کرده بودند در مازندران دستگیر شدند.
با رصد اطلاعاتی و اقدامات فنی هوشمندانه و دقیق عوامل اماکن با همکاری مرکز فضای مجازی سازمان اطلاعات استان مازندران، پنج نفر از ادمین‌های صفحات پربازدید در شبکه اجتماعی اینستاگرام که اقدام به ساخت محتوا با موضوع تمسخر حجاب کرده بود را به همراه سایر عاملان و افراد همکار وی دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
در همین رابطه مکان‌های مربوطه ادمین‌ها شامل آرایشگاه زنانه، باشگاه ورزشی پلمب و محتوای مجرمانه حذف و صفحات مجرمانه آنان مسدود شد.
پلیس فتای مازندران به افرادی که اقدام به ایجاد و راه‌اندازی کانال‌هایی با محتوای غیر اخلاقی و انتشار مطالب کذب می‌کنند هشدار داد و اعلام کرد: پلیس فتا چشم بینای جامعه در فضای مجازی است و اجازه نمی‌دهد که افراد سودجو و هنجارشکن امنیت روانی جامعه را در فضای مجازی به خطر بیندازند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از فارس، شهروندان در صورت برخورد با چنین افرادی در اسرع وقت با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس بگیرند.

1402/5/22

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود