مدیران شکایت خود را از رسانه‌ها تا روز شنبه پس بگیرند/ هیچ مدیری حق ندارد از خبرنگاری به واسطه انتقادش نسبت به مجموعه دولت شکایت کند


استاندار مازندران در آئین تجلیل از خبرنگاران استان گفت: روایت های خبرنگاران در دفاع مقدس باعث شد تا بعد از هشت سال دنیا متوجه شد مظلومیت مردم عزیز ایران در دفاع مقدس واقعی است لذا به خواسته های جمهوری اسلامی ایران تن داد و این نقش خبرنگاران بود.
به گزارش صبح آمل نیوز، دکتر سید محمود حسینی پور با بیان اینکه مازندران استان بزرگی است که مردمان بزرگی دارد و شهدای زیادی به خاطر مردم جانشان را تقدیم کرده‌اند، افزود: ما در استانی هستیم که جوانان ما در همه عرصه‌های علمی، نخبگی، دانش بنیانی، شخصیت‌های برجسته ای را تقدیم کرده‌اند.
وی اظهار داشت: اگر بعد از دفاع مقدس در عرصه های مهم تاریخی ایران در رویدادهای مختلف داخلی و بین المللی ما توانستیم عبور کنیم و توفیقات زیادی را کسب کنیم نقش برجسته خبرنگارانی بود که براساس شرافت شغلی خودشان و تعهدی که به مردم دادند و نسبت به ایران عزیز داشتند نقش برجسته ای را ایفا کردند.
حسینی پور با بیان اینکه در دولت مردمی سیزدهم نقش خبرنگاران نقش برجسته ای بود؛ افزود: همراهی و حمایت همه جانبه رسانه های مازندران همراه با نقدهای سازنده ای که نسبت به مسئولین اجرایی استان داشتند توانست توفیقات بزرگی را به ارمغان بیاورد.
استاندار مازندران تصریح کرد: مازندران طی دو سال گذشته رتبه دوم نرخ ایجاد اشتغال در سطح کشور را به خود اختصاص داد و اجرای طرح توانمندسازی اقتصاد روستاها که 500 روستای استان در این طرح قرار گرفت و بناست با اجرای این طرح مهم و استراتژیک تمام روستاهای مازندران به مرکز تولید و همچنین به مقصد گردشگری گردشگران قرار بگیرد.
حسینی پور گفت: اگر بناست مازندران قوی داشته باشیم و بتوانیم آن را که بهشت ایران اسلامی است از منظر طبیعت منحصر به فرد منطقه و جنگل های هیرکانی که مردم متمدن مازندران حفظ کردند در حالی که در تمام دنیاجنگل های هیرکانی از بین رفته است.
وی افزود: امروز این طبیعت زیبا برای گردشگران دنیا جذاب است و اگر قرار است مازندرانی بسازیم که مقصد گردشگری بین المللی قرار بگیرد نیازمندتعامل و همکاری بیشتر خبرنگاران با مجموعه اجرایی استان هستیم.
استاندار مازندران نقد منصفانه برای حرکت به سمت جلو را خواستار شد و اظهار داشت: آن چیزی که رسالت عظیم رسانه‌ها است کمک به مردم و مسئولان است.
حسینی پور در بخش دیگری از سخنانش به موضوع طرح شکایت علیه خبرنگاران اشاره کرد و گفت: در طول این دو سال گذشته هیچگونه شکایتی را از هیچ رسانه و خبرنگاری نداشتم و مجموعه استانداری را هم مکلف کردم که کسی حق ندارد از خبرنگاری به واسطه انتقادش نسبت به مجموعه دولت شکایت کند و اگر کسی در این زمینه مورد شکایت واقع شده حتما به من مراجعه کندکه من اطلاعی ندارم.
حسینی پور در پایان تاکید کرد: کلیه مدیران دستگاه‌های اجرایی درصورت شکایت از رسانه‌ها، تا شنبه باید نسبت به مختومه کردن شکایت خود اقدام کنند.

1402/5/20

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود