استکبارگران به دنبال ارائه نسخه های غلط و گمراه کننده از زن مسلمان هستند

معاون استاندار مازندران با اشاره به اینکه دشمنان امروز در حال اغواگری هستند و می خواهند از زن مسلمان نسخه های غلط و گمراه کننده نشان دهند، متذکر شد: ما در مقابل کسانی که ملت مان را متهم به عدم رعایت حقوق زنان می کنند این سؤوال را داریم که آیا در مکتب و مذهب شما زن جایگاهی باشکوه تر و رفیع تر از حضرت زینب دارد؟
روح الله سلگی در یادواره شهید مدافع حرم مصطفی زال نژاد و ۱۴ شهید منطقه بالاکوه در روستای کوهستانی اندوار، اظهار کرد: یادواره شهدا بهترین فرصت برای بازخوانی و بازنشر ارزش های اسلامی و همه داشته های ارزشمند ما است.
وی ادامه داد: در نظام ۲ هزار و ۵۰۰ ساله سلطنت زنی به نام آوری حضرت زینب نداریم که استکبارستیز و استبدادستیز باشد همچنین دشمن با اغواگری به دنبال ارائه نسخه های غلط است تا ذائقه جوانان ما را تغییر دهد هرچند پیام عاشورا برای همه انسان ها در همه عصرها روشن است و در هر حال باید زمان شناس باشیم، جبهه حق و باطل را بشناسیم و استکبارستیز و استبدادستیز در سرشت مان جای داشته باشد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به اینکه در برخی برهه از زمان باید فدای عقاید و اعتقادات خود شویم تا اعتقادات و اندیشه های ناب اسلامی لگدمال نشود، گفت: مکتب و انقلاب اسلامی بدهکار عاشورا و قیام کربلا است زیرا اگر عاشورا الگوی ما نبود مقابل ظالمان، استبداد رضاخوانی و استعمارگران تسلیم می شدیم و برابر چپاولگران به این سرزمین شکست می خوردیم.
سلگی با اعلام اینکه اگر عاشورا نبود نمی توانستیم در یک جنگ نابرابر با تمام تجهیزات دشمن به پیروزی برسیم درحالی برای تهیه سیم خاردار ناتوان بودیم، بیان کرد: بعد ۲۰۰ سال ایران اسلامی در هشت سال دفاع نابرابر و مقدس یک وجب از خاک خود را تقدیم بیگانگان نکرد و اتحاد رمز پیروزی انقلاب اسلامی است.
وی با اشاره به اینکه با مکتب عاشورا در تحریم اقتصادی و تحریم علمی به انرژی صلح آمیز هسته ای دست پیدا کردیم و به پیشرفته ترین موشک های دنیا رسیدیم، بیان کرد: با این مکتب مقابل تهدیدات گوناگون و روی میز دشمنان ایستادگی کردیم.
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه مشکلات مختلف معیشتی را مردم کشورمان تجربه کردند، ادامه داد: ما باید بدانیم مسؤولان نوکر مردم هستند ولی جای شرم دارد که بعد چهار دهه از عمر انقلاب اسلامی مسؤولانی همانند استاندار و معاونان استاندار به روستاهای کمتر برخوردار و صعب العبور کوهستانی همانند نشل و اندوار سفر نکرد، پای درد دل مردم قرار نگرفت و مشکلات مردم تلمبار شد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از فارس، وی افزود: امروزه فصل جدیدی از توسعه و رفع محرومیت در مناطق محروم و روستاهای کمتر برخوردار آغاز شده است.

1402/5/14

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :