افتتاح مجتمع ۵۰ واحدی آمل دردهه فجر ۱۴۰۲

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران گفت: ۴ هزار و ۵۰۰ متقاضی امسال در مناطق مختلف استان کلید خانه‌های خود را تحویل خواهند گرفت.
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران درحاشیه بازدید سهرابی معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور از مجتمع ۵۰ واحدی اقدام ملی مسکن در شهرستان آمل گفت: این تعداد خانه در قالب طرح نهضت ملی مسکن، مسکن مهر وطرح خودمالکی مسکن صاحب خانه خواهند شد.
علی دیوسالار با بیان اینکه هفته گذشته کار ساخت هزار واحد درسطح استان شروع شد، افزود: خوشبختانه سرعت اختصاص زمین واجرا واحد‌ها درمازندران سرعت وشتاب خوبی گرفته ودراین حوزه مازندران یکی از استان‌ها موفق دراین طرح بوده است.
وی با اشاره به اینکه سهمیه مازندران درطرح نهضت ملی مسکن حدود ۱۵۵ هزار واحد تعیین شده است، گفت: تاکنون برای ۲۳ هزار واحد زمین تخصیص داده شده است.
مدیرکل راه و شهرسازی مازندران با اشاره به اینکه کمبود زمین درمناطق مختلف استان یکی از مشکلات مهم درشتاب بخشی به طرح اقدام ملی مسکن درمازندران شده است، ادامه داد: با این حال درمناطق شهری ونیز روستایی، زمین‌های مازاد دولتی هم وجود داشته باشد، به این امر اختصاص داده خواهد شد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از خبرگزاری صداوسیمای مازندران، دیوسالار، همچنین روند ساخت مجتمع ۵۰ واحد درطرح اقدام ملی مسکن در شهر آمل را رضایت بخش اعلام کرد و گفت: با قولی که پیمانکار این طرح داده، پیش بینی می‌شود، حداقل تا دهه مبارکه فجر این واحد‌ها تکمیل وتجهیز شده دراختیار متقاضیان آن قرار گیرد.

1402/4/29

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود