تفکرات دستگاه‌های اداری در مازندران کاغذی است

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مازندران هزینه دردستگاه های اجرایی را به دلیل تفکرات کاغذی بالا اعلام کرد.
امید محبی بر لزوم رصد و پایش مشکلات دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد و گفت: معاونت توسعه از معاونت‌های کلیدی در دستگاه‌های اجرایی است و این جایگاه در نظام اداری مهم است.
وی بر اصلاح فرایندها در نظام اداری تاکید کرد و گفت: عدم شفافیت در حوزه اداری منابع مالی و پشتیبانی از جمله مشکلات در حوزه اداری به شمار می‌رود.
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری مازندران با بیان اینکه معاونت توسعه نقش مهمی را در ایجاد رضایتمندی و یا عدم رضایت ارباب رجوع دارد، گفت: ساماندهی حوزه رفاهی و احترام و توجه به همکاران و کارکنان مسئله مهم است و باید نظام اداری مبتنی بر عدالت باشد.
محبی با بیان اینکه در حوزه برق با چالش اساسی روبرو هستیم از ادارات و دستگاه‌های اجرایی خواست تا نسبت به صرفه‌جویی مدیریت مصرف برق اقدام کنند و کاهش ۳۰ درصدی مصرف برق در ساعت اداری و ۶۰ درصدی در ساعت غیراداری را مهمترین برنامه‌ها برشمرد. محبی با اشاره به تشکیل کمیته صرفه‌جویی در ادارات از دستگاه‌های اداری خواست تا در نه صرفه‌جویی منابع و افزایش بازدهی برنامه‌ریزی کنند و گفت: متأسفانه هزینه اجرایی دستگاه‌ها بالاست و تفکر کاغذی در ادارات وجود دارد و این فرایند معیوب کارها را دو برابر می‌کند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، وی با بیان این که این فرایند مدیریتی نیست اما در بدنه کارشناسی وجود دارد خواستار تغییر و بازنگری این فرایند شد.

1402/4/21

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود