هزینه 220 میلیاردی برای اجرای فیبر نوری در لاریجان

نماینده مردم آمل در مجلس با اشاره به هزینه ۲۲۰ میلیارد تومانی اجرای فیبر نوری و اینترنت پرسرعت در بخش لاریجان، گفت: برای گازرسانی در دهستان چلاو هم مسیر ۹ کیلومتری فیلبند با پیاده روی راستی آزمایی شد.
رضا حاجی پور اظهار کرد: یکی از مهمترین مشکلات مناطق صعب العبور، کوهستانی و دوردست این شهرستان تأمین سوخت بود که امروزه با تحقق عملیات گازرسانی این نعمت بزرگ به بخش لاریجان منتقل شده و بسیاری از مناطق این بخش کوهستانی همانند آب گرم از نعمت گاز برخوردار هستند.
وی با بیان اینکه گازرسانی به بخش‌های کوهستانی و دهستان چلاو بخش امامزاده عبدالله امری محال و نشدنی به نظر می‌رسید، افزود: هم اکنون مطالعات و عملیات گازرسانی در برخی روستاهای منطقه چلاو در حال انجام است و پس از گذشت چهار سال شبکه گذاری در لاریجان انجام شد. نماینده مردم آمل در مجلس شورای اسلامی با اعلام اینکه برای گازرسانی در دهستان چلاو مسیر ۹ کیلومتری فیلبند را با پیاده روی راستی آزمایی کردیم تا پس از لوله گذاری، انتقال گاز به منطقه چلاو محقق شود، تصریح کرد: لوله گذاری ها در این منطقه انجام شده و در حال تلاش برای انتقال شبکه اصلی هستیم.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از فارس، حاجی پور با اشاره به اینکه گازرسانی به روستای مرتفع لاسم نیز در دستور کار قرار دارد و با انتقال گاز از منطقه فیروزکوه مردم این روستای پرجمعیت نیز از گاز طبیعی برخوردار می شوند، یادآور شد: شهر رینه در مجاور قله دماوند به عنوان بام ایران با هزینه ۲۲۰ میلیارد تومانی از فیبر نوری و اینترنت پرسرعت برخوردار شده و واحدهای تولیدی شهرک صنعتی رینه از اینترنت پرسرعت برخوردار هستند.

1402/4/10

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :