اطلس فرهنگی مازندران تدوین می شود

معاون سیاسی، امنیتی استاندار مازندران با اشاره به اهمیت چالش های فرهنگی گفت: با هدف ساماندهی چالش های حوزه اجتماعی اطلس فرهنگی مازندران تدوین خواهد شد.
روح الله سلگی در جمع کارسناسان و مسئولان اداره کل اجتماعی و فرهنگی استانداری مازندران افزود: ریل گذاری صحیح برای حل زمان بندی شده چالش های فرهنگی و اجتماعی ضرورت دارد.
وی با تاکید بر اهمیت مشارکت مردم در رفع چالش ها اظهار کرد: تشکیل جلسات مشورتی با حلقه های میانی بویژه تشکل های مردم نهاد برای جلب مشارکت آنان باید فعال تر برگزار شود.
معاون استاندار مازندران با اشاره به در پیش بودن انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری افزود: ارتباط موثر با گروهها و اقشار مختلف مردم باهدف بسترسازی برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات راهبرد اجرایی است.
سلگی انتخابات را متعلق به مردم دانست و با اشاره به تلاش معاندان برای دلسرد کردن مردم و کاهش مشارکت آنان در انتخابات افزود: افزایش شور و نشاط انتخاباتی در کشور موجب پیشرفت آرمانهای نظام اسلامی خواهد شد.
وی، همچنین به آغاز موج سفرهای تابستانی هموطنان به مازندران اشاره و تصریح کرد: ایجاد نشاط اجتماعی با محوریت ارتقای امنیت اخلاقی در سواحل در دستور کار قرار دارد.
معاون استاندار گفت: مازندران در راستای خدمات دهی ملی نیازمند توجه ویژه دولت است.
سلگی با اشاره به اینکه امکانات و ظرفیت های مازندران برای جوابگویی به مردم بومی طراحی شد اظهار کرد: برای رسیدگی به نیازهای ۲۰میلیون جمعیت شناور مازندران در تابستان باید امکانات ملی به کارگیری شود.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از ایسنا، وی افزود: برغم مشکلات موجود هیچگونه اختلالی در روند خدمت رسانی به مسافران تابستانی مازندران وجود ندارد.

1402/4/4

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :