طرح ارزیابی ادارات در مازندران اجرا می شود

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران از اجرای طرح ارزیابی دستگاه های اجرایی براساس شاخص های عمومی و اساسی در استان خبر داد.
فرج الله فتح الله پور در شورای راهبری و توسعه مدیریت استان با اشاره به برپایی جشنواره شهید رجایی و ارزیابی دستگاه‌های اجرایی گفت: ارزیابی دوره‌ای در طول سال قبل عملکرد دستگاه‌های اجرایی در حال انجام است و در این ارزیابی ادارات از ابعاد مختلف بررسی می‌شوند.
وی با اشاره به تدوین شاخص‌های اساسی و اعلام شاخص‌های عمومی از برپایی دوره‌های آموزشی برای کارشناسان دستگاه‌های اجرایی خبر داد و گفت: خوداظهاری توسط دستگاه‌ها انجام شد وکار ارزیابی تا ۱۶ تیرماه ادامه داد.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی مازندران با عنوان اینکه شاخص‌ها در دو بخش عمومی و طبق محورهای عمومی ابلاغ شده توسط دولت انجام می‌شود، موضوع تعالی، بهره وری و عدالت را از جمله محورهای ارزیابی بیان کرد و گفت: ارزیابی در ۸ معیار ۱۶ شاخص صورت می‌گیرد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، فتح الله پور بهره‌وری وتوانمندسازی مدیران و کارکنان و شفافیت را از جمله موارد بیان کرد و گفت: ۳۷۰ امتیاز از هزار امتیاز مربوط به رضایتمداری مردم است.

1402/3/29

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :