تمامی مددجویان روستایی مازندران تا پایان سال صاحبخانه می شوند


مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: با توجه به اهمیت مسکن محرومین و اولویت کار کمیته امداد در این بخش، تا پایان سال نباید هیچ مددجوی فاقد مسکن روستایی داشته باشیم و باید صاحبخانه شوند.
میثم معافی در نشست بخشداری دودانگه اظهار داشت: در مسائل حمایتی بیشتر به جوانان توجه می‌شود اما، سالمندی نیز مرحله مهمی در دوران زندگی هر فرد است و توجه به آن کمتر از جوانی نیست.
وی افزود: آرامش مستلزم گذر از این دوره نوفقر می‌تواند این آرامش را متزلزل و اثرات منفی بر روح و روان سالمندان داشته باشد.
مدیرکل کمیته امداد مازندران با اشاره به اینکه ۴۳ هزار خانوار سالمند در مازندران تحت حمایت کمیته امداد هستند گفت: نهادهای حمایتی، مراکز نیکوکاری، شبکه‌های نیکوکاری و… باید نگاه ویژه به سالمندان، رعایت احترام و حفظ جایگاه آنان و ارائه خدمات و… داشته باشند.
معافی با اشاره به ۴ منطقه محروم اشکورات رامسر، سه هزار تنکابن، بخشی از مناطق کجور، پشتکوه ساری (دودانگه) در استان مازندران گفت: اولویت ما با توجه به بیانات رهبری در مسئله عدالت اجتماعی، توزیع عادلانه سرمایه‌های در اختیار، در تمامی مناطق از دم دست ترین تا دور دست ترین مناطق است.
وی بیان کرد: با توجه به اهمیت مسکن محرومین و اولویت کار امداد در این بخش، تا پایان سال نباید هیچ فاقد مسکن روستایی داشته باشیم.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، مدیر کل کمیته امداد استان مازندران با قدر دانی از تمامی ادارات مربوطه گفت: در جهت تسهیل در ساخت مسکن محرومین باید در بخش‌های صدور پروانه ساخت، بیمه، اهدا زمین، تأمین مصالح…. همکاری و همراهی بیشتری باشد.

1402/3/29

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :