زمین‌های کشاورزی دیگر ویلا‌های لاکچری نمی‌شوند

رئیس کل دادگستری مازندران گفت: اجازه نمی‌دهیم اراضی کشاورزی استان به ویلای آنچنانی افراد خاص تبدیل شود.
حجت الاسلام اکبری در جلسه شورای برنامه ریزی دادگستری استان برضرورت نظارت بر ساخت وساز‌ها و پیشگیری از تضییع حقوق بیت المال تاکید کرد و گفت: روسای دادگستری و دادستان‌ها باید نسبت به موضوعات شهری خود اشراف داشته باشند و با رویکرد پیشگیرانه و در مرحله بعد با نگاه مسئولانه و بدون مماشات با تخلفات برخورد کنند.
وی توجه به دستورالعمل‌های قوه قضائیه توسط روسا و دادستان ها را مورد توجه قرارداد و افزود: سفر اخیر رئیس محترم قوه قضائیه به استان می‌تواند گرهگشای برخی سهل انگاری‌های مدیران باشد و در این راستا نظارت برحسن اجرای امور باید در دستورکار روسا و دادستان‌ها قرار گیرد.
رئیس کل دادگستری مازندران با بیان اینکه اجازه نمی‌دهیم اراضی کشاورزی به ویلای آنچنانی افراد خاص تبدیل گردد ادامه داد: حفظ و نگهداری اراضی کشاورزی و ملی وظیفه همه ماست و دستگاه قضایی قاطعانه پیگیرحقوق مردم است.
حجت الاسلام اکبری گفت: درخصوص ساخت و ساز‌های غیرمجاز نقش مهم پیشگیری برکسی پوشیده نیست مسلما اقدامات پیشگیرانه در کاهش بسیاری ازهزینه‌ها موثراست.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، وی افزود: پرونده مدیران متخلف باید با قاطعیت بیشتر و رعایت عدل و انصاف مورد رسیدگی قرارگیرد و نباید بگذاریم بیت المال تضییع و حقوق مردم نادیده گرفته شود.

1402/3/24

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :