در یکسال گذشته نزدیک به 200 هزار متر مربع آسفالت کردیم که رکورد عجیبی است

در نشست خبری شهردار با خبرنگاران و فعالین حوزه رسانه مطرح شد؛
در یکسال گذشته نزدیک به 200 هزار متر مربع آسفالت کردیم که رکورد عجیبی است/با هدف بهبود خدمات، پارکهای آمل خصوصی می شود/ هر انتقاد سازنده ای که برای شهر بیان شود، پذیرا هستیم/ من نه کار سیاسی می کنم و نه در هیچ انتخاباتی شرکت می کنم بلکه آدم کف خیابانم/ در پروژه میدان هزار سنگر، ما جلوی خیلی از فشارها ایستادیم حتی جاهایی تقریبا همه استان علیه ما بودند
شهردار آمل گفت: مطالبه اصلی شهروندان و مراجعین به محل کار ما آسفالت معابر است که بیشتر تمرکز ما نیز در راستای رضایتمندی مردم آسفالت است و تاکنون بخش زیادی از معابر و کوچه ها را انجام دادیم و به مرور سایر مناطق نیز در برنامه کاری قرار دارند .
به گزارش صبح آمل نیوز مهندس علی داوودی در نشست خبری خرداد ماه خود با خبرنگاران و فعالین حوزه مطبوعات و رسانه شهرستان آمل که در سالن کنفرانس ستاد مدیریت بحران شهرداری این شهر برگزار شد؛ اظهار داشت: در یکسال گذشته نزدیک به 200 هزار متر مربع به غیر از لکه گیری و آسفالت دستی آسفالت کردیم که این رکورد عجیبی است و کار روتینی که در ادوار گذشته شهرداری انجام نشد الان به صورت عجیبی صورت گرفت و این برای من خوشایند است.
وی افزود: با توجه به اینکه آسفالت یک کار عادی شهرداری است اما شهر آمل آنقدر عقب ماندگی داشت که این آمار البته عدد کمی نیست و از هر نهضت آسفالتی هم پر حجم تر و پر کارتر است که همه وظیفه ما بوده است و اگر تا به حال انجام نمی شد جای سوال است .
شهردار آمل بیان داشت: ما باید آنقدر کار کنیم که کار گذشتگانی که انجام نشده امروز برای مردم عادی شود و افتخارم این است کاری کردم که وظیفه ذاتی شهرداری را به مردم یادآوری کردم و همچنان بر این عهد خودم هستم و امیدواریم همه خدمات منشا رضایت مندی مردم بوده باشد.
داوودی تصریح کرد: نزدیک به 10 هزار متر مربع آسفالت دستی و لکه گیری انجام دادیم و شاید در تاریخ شهرداری این سابقه نداشته باشد که پنجم فروردین ماه پروژه شهرداری شروع شده باشد.
وی با تاکید بر اینکه نقد منصفانه در فضای مجازی موجب شناسایی مشکلات و راهی برای حل مسائل است؛ خاطرنشان کرد: هر انتقاد سازنده ای که برای شهر بیان شود، پذیرا هستیم و اینچنین نیست که با رسانه های منتقد ارتباط نداشته باشیم یا پاسخ ندهیم.
شهردار آمل با اذعان بر اینکه وضعیت آسفالت شهر خراب است؛ اظهار داشت: ما بیشتر از ظرفیت و توان خود داریم کار می کنیم اما همچنان این کار به مانند قطره در مقابل دریاست و امیدواریم بتوانیم تا سال آینده خیلی از این مشکلات را حل کنیم.
داوودی تاکید کرد: هر فردی می تواند نگاه سیاسی داشته باشد اما نباید این امر در خدمت رسانی به مردم تاثیر سوء داشته باشد. من نه کار سیاسی می کنم و نه در هیچ انتخاباتی شرکت می کنم بلکه آدم کف خیابانم و مخلص مردم هستم و آن چیزی که از دستم بر بیاید برای مردم با افتخار انجام می دهم.
وی در خصوص شایعاتی در مورد بازنگری میدان هزار سنگر گفت: ما جلوی خیلی از فشارها ایستادیم حتی جاهایی تقریبا همه استان علیه ما بودند که این طبیعی است و ما این موضوع را پذیرفتیم هرچند ساز و کار و ایجاد میدان هزار سنگر در واقع نماد کامل همبستگی و افتخاری برای شهرداری آمل می باشد و دست همه کسانی را که کمک کردند می بوسم.
شهردار آمل در ادامه در خصوص طرح میدان قائم تصریح کرد: طرح اولیه آماده است و زمانی اجرا می شود که ما ضلع جنوبی دیوار سپاه را برداریم و تا زمانیکه این توافق انجام نشود عملا طرح میدان قائم بی معنی است و امیدواریم توافق هرچه زودتر انجام شود که در آن صورت کار استارت خواهد خورد.
داوودی در بخش دیگری افزود: اولین شهر مازندران هستیم که خزانه داریم و این نشان می دهد که ما شفافیت مالی داریم.
وی افزود: مردم رسما ولی نعمت ما هستند و وظیفه ما این است که بدون هیچ شائبه و وابستگی سیاسی نوکردی مردم را بکنیم.
شهردار آمل با بیان اینکه تفكيك زباله از مبدا تنها راه‌حل معضل پسماند اظهار داشت: تفكيك زباله از مبدا، بازيافت حداكثري و كاهش توليد موادي كه سخت بازيافت مي‌شوند تنها راه‌حل معضل پسماند است لذا اپلیکیشن جدیدی راه اندازی کردیم و کارهای فرهنگی برای تفکیک از مبدا که چند سالی ابتر مانده بود را انجام دادیم.
داوودی معضل زباله را موضوع مبتلا به همه شهرداران دانست و گفت: زباله تنها موضوعی است که انصافا هر شهردار دنبالش را گرفته و باز هم تنها معضلی است که هیچ شهرداری نتوانسته آن را حل کند و با همه تلاشهای صورت گرفته حل شدن مشکل زباله خیلی سخت است اما انرژی خودمان را روی آن گذاشتیم و رسما شخصی را مامور این پروژه کردیم و امیدواریم این ماجرا به سمتی برود که حل شود.
وی افزود: بر اساس طرحی با هدف بهبود خدمات، پارکهای آمل خصوصی می شود به این صورت که فضای تجاری در اختیار سرمایه گذار

1402/3/21

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :