کشف انبار احتکار دارو در آمل

فرمانده انتظامی آمل با اعلام این خبر گفت: با رصد و تحقیقات اطلاعاتی نیروی انتظامی شهرستان، سه نفر از هاملان اصلی انبار داروهای احتکار شده شناسایی و با حکم دستگاه قضا دستگیر شدند و پرونده به مراجع قضایی داده شد.

سرهنگ علی داداش‌تبار با بیان اینکه در حال تحقیق و بررسی عاملان و افراد پشت پرده این باند هستیم، عنوان کرد: برابر دستورالعمل های صادر شده مبنی بر احتکارکنندگان و قاچاقچیان دارو دستور توقیف داده شد.

به گزارش صبح آمل نیوز، وی ادامه داد: داروها کشف و ضبط شد، برخی از دارو ها کمیاب بوده و در شرایط نامطلوب و غیر استاندارد نگهداری می شد که عمده انان استاندارد و قابل استفاده هستند و پس از بررسی های لازم به چرخه دارویی بر می گردند.

فرمانده انتظامی آمل با تاکید اینکه رسالت اصلی پلیس ، برخورد قاطع و جدی با جرایم مختلف از جمله جرایم علیه سلامت جامعه است، تصریح کرد: در شرایط تحریم اقتصادی و دارو، افراد سودجو با فعلیت خارج از چرخه غیرقانونی اقدام به توزیع خودسرانه دارو در خارج از شبکه قانونی و رسمی کردند، شهروندان در صورت مشاهد با این افراد فرصت طلب که جان و سلامتی جامعه را به خطر می گذارند حتما به پلیس 110 اطلاع دهند.

1402/3/20

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :