ظرفیت های بزرگی برای تحول اساسی اقتصادی در مازندران وجود دارد


استاندار مازندران بابیان اینکه باتوجه به نقش منحصر به فرد استان در توسعه کشور باید مدیران ارشد این دیار خود را برای تحولات اساسی اقتصادی آماده کنند، گفت: ظرفیت های بزرگی برای تحول اساسی اقتصادی در مازندران وجود دارد و نباید در روند توسعه مورد غفلت قرار گیرد. ‎
سید محمود حسینی پور در جلسه شورای اداری مازندران افزود:‌ در روزهای اخیر جلسه سفرای جمهوری اسلامی ایران با استانداران سراسر کشور برگزار شد و میز دیپلماسی مازندران در بین سایر استان های کشور شلوغ ترین بود چراکه ظرفیت های بزرگی در مازندران نهفته است و بسیاری از سفرا به دنبال برقراری تعامل مازندران با کشورهای تحت ماموریت خود هستند.
استاندار مازندران ادامه داد:‌ باتوجه به شرایط راهبردی مازندران، پس از جنگ اوکراین و تغییرات اقتصادی جهان، بسیاری از مسوولان کشور و حاکمان کشورهای منطقه به جایگاه مازندران پی بردند و ما باید از این ظرفیت برای رفع مشکلات زیرساختی نهایت بهره را ببریم.
وی عنوان کرد:‌ باتوجه به نقش منحصر به فرد مازندران در توسعه کشور باید مدیران ارشد استان خود را برای تحولات اساسی آماده کنند و قطار مدیریتی این دیار در حال تحول است.
حسینی پور گفت:‌ سهم بهره وری مازندران در سال ۱۴۰۱ رو به رشد بود اما قانع کننده نبوده است و باید روند توسعه این دیار روز به روز بهتر شود.
وی افزود: رشد چهار درصدی اقتصادی برای استان خوب است اما قانع کننده نیست و توقع مردم آن است که این رشد افزایش یابد.
وی با اشاره به اینکه فعالیت فضای عمومی اداری مازندران رو به جلوست و سکون و توقف نداریم، اظهار داشت:‌ به طوریکه در برخی از دستگاه های اجرایی آنقدر تلاش ها زیاد است که این کارکرد شبانه روزی موجبات رضایتمندی مردم را ایجاد کرده است.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استاندار مازندران، استاندار مازندران بر نیاز به تحول در مسائل اداری برای توسعه استان تاکید کرد و گفت: نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در صدر نظام های باثبات دنیا با وجود تمام توطئه ها قرار دارد و دشمنان با درماندگی اقدام به یکسری کارهای خرابکارانه در کشور کردند اما این توطئه ها با حمایت مردم از نظام خنثی شد.

1402/3/12

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :