توسعه کسب وکارهای خانگی در اولویت ویژه وزارت تعاون قرارگرفت


سرپرست دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، از توجه جدی و اولویت ویژه این وزارتخانه برای توسعه کسب وکارها ومشاغل خانگی خبر داد.
آزیتا همتیان درجمع تعدادی از فعالان تولید پوشاک مشاغل در جشنواره فن بازار پوشاک مشاغل که درشهرستان آمل برپا شد، گفت: در حال حاضر ظرفیت خوبی دراین بخش و برای ایجاد، توسعه و بازاریابی کسب وکارها ومشاغل خانگی ایجاد شده و در سال جاری با تسهیلات حمایتی تقویت خواهد شد.
وی افزود: شهرستان آمل جزء نخستین شهرهایی بوده که جشنواره فن بازار پوشاک را درحوزه مشاغل که بیشتر فعالان این حوزه بانوان هستند، برگزار کرده است.
سرپرست دبیرخانه ستاد ساماندهی حمایت از مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با بیان اینکه برگزاری این جشنواره نشان از توانمندی بالای بانوان در زمینه طراحی، تولید وکارآفرینی در حوزه پوشاک به خصوص مشاغل است، تصریح کرد: این جشنواره به همت جهاد دانشگاهی واداره کل تعاون، کار ورفاه اجتماعی مازندران و اتحادیه پوشاک استان درشهرستان آمل که از قطب های تولید و صنعت مازندران است برپا شده واین شروع خوبی برای این فرایند دراستان است.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از ایسنا، نخستین جشنواره فن بازار پوشاک مشاغل مازندران عصرچهارشنبه با حضور مسئولان کشوری واستانی در محل سالن کوثر وپارک بانوان گشایش یافت.

در این نمایشگاه تعداد ۲۳ واحد تولیدی صنعت پوشاک حوزه صنعت مازندران در ۳۰ غرفه توانمندی ها وظرفیت های تولیدی خود را به نمایش گذاشتند.

1402/3/12

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :