اهدای 30 سری جهیزیه به نوعروسان آملی


مدیرکل کمیته امداد مازندران گفت: در سال جاری ۲۵۳ سری جهیزیه با هزینه ۱۲ میلیارد تومان با کمک خیران و مردم به نوعروسان استان اهدا شد.
میثم معافی در مراسم جشن ازدواج ۳۰ زوج آملی به مناسبت میلادحضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) و با هدف ترویج ازدواج آسان اظهار داشت: حرکت ازدواج آسان در استان تبدیل به یک جنبش اجتماعی بزرگ شده است و کمیته امداد جهت ترویج این بسته ویژه فرهنگی در بین جوانان برنامه‌های خوبی را اجرا می‌کند.
وی با اشاره به اینکه مسئله ازدواج و ازدواج آسان دو گزاره بسیار مقدس و با برکت است؛ افزود: همه ما جهت نهادینه شدن این فرهنگ در جامعه باید خیرین و مبلغین ازدواج آسان باشیم.
مدیر کل کمیته امداد بیان داشت: در سال گذشته هزار و ۶۵۰ سری جهیزیه با هزینه‌ای بالغ بر ۷۴ میلیارد تومان و امسال تا کنون ۲۵۳ سری جهیزیه با هزینه ۱۲ میلیارد تومان، با کمک خیرین و مردم نوع‌دوست به نوعروسان استان اهدا شد.
معافی بیان داشت: نوعروسان غیر مددجو نیز می‌توانند در قالب تسهیلات کارگشایی از خدمات کمیته امداد بهره مند شوند.
وی با اشاره به اهمیت مقوله ازدواج جوانان تحت حمایت این نهاد گفت: سال گذشته هدیه ازدواج پسران نیز به ۳۷۴ نفر به مبلغ سه میلیارد و ۶۶۷ میلیون تومان پرداخت شد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، مدیر کل کمیته امداد خاطر نشان کرد: در استان پشت نوبتی جهیزیه نداریم و به نوعروسان جدید در کوتاه‌ترین زمان جهیزیه اهدا می‌شود.

1402/3/10

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :