طرح‌های دریای مازندران ۵ ساله به بخش خصوصی واگذار می‌شود

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به عزم قاطع دولت برای ساماندهی سواحل دریای خزر گفت: طرح‌های دریای مازندران به صورت ۵ ساله به بخش خصوصی واگذار خواهد شد.
روح‌الله سلگی در جلسه ستاد ساماندهی سواحل دریای مازندران اظهار کرد: پیمانکاران واجد شرایط بخش خصوصی مسؤولیت امور فرهنگی و تامین زیرساخت طرح‌های دریا را به عهده خواهند داشت.
وی با تاکید بر اعمال مدیریت یکپارچه فرهنگی در سواحل گفت: تمامی پلاژداران و صاحبان شهرک‌های خصوصی در سواحل باید مسؤولیت اجرای طرح های فرهنگی و مدیریتی در حوزه مسؤولیت خود را بپذیرند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران از رایزنی استاندار با وزارت کشور برای تامین اعتبارات طرح‌های دریا خبر داد و افزود: با هماهنگی سازمان اجتماعی وزارت کشور حدود ۱۲۰میلیارد تومان اعتبار امسال برای ساماندهی سواحل دریا به مازندران اختصاص می‌یابد.
سلگی با تاکید بر هماهنگی و جدیت دستگاه‌های مسؤول در زمینه تامین نجات غریق و امنیت گردشگران در مناطق ساحلی گفت: امسال هزار و ۳۰۰ ناجی غریق در سواحل دریای مازندران مستقر شدند.
وی با اشاره به مشکلات ناشی از کنترل شنا در طول نوار ساحلی ۴۳۸کیلومتری مازندران افزود: امسال با هماهنگی فرمانداران در مناطق ممنوعه شنا تابلوهای هشدار دهنده نصب خواهد شد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران با اشاره به وجود ۱۶۰ تفرج‌گاه رسمی در سواحل مازندران افزود: جولان خودروهای مسافران در سواحل ممنوع است و فرمانداران با همکاری نیروی انتظامی در این زمینه مسؤولیت دارند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از فارس، سلگی با اشاره به تدارک اقدامات لازم برای تامین امنیت و سلامت مسافران تابستانی مازندران یادآورشد: با توجه به پیش‌بینی ورود میلیونی گردشگران تابستانی به استان با همکاری فرمانداران نیازهای خدماتی و اقلام مورد نیاز این مسافران مانند سوخت، نان و مایحتاج ضروری آنان تامین شده است.

1402/3/7

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :