کشت گیاهان دارویی در ۶ شهرستان مازندران


معاون ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) مازندران گفت: برای کشت گیاهان دارویی در ۳۰۰ هزار هکتار از اراضی استان برنامه ریزی شده است و این طرح در شش شهرستان عملیاتی می شود.
محمد آهنگران یکی از چالش‌های کشاورزی در شهرستان را مربوط به دستگاه برداشت عنوان و با اشاره به مشکل تأمین کمباین، بر لزوم توجه ویژه برای تأمین آن تأکید کرد.
وی به طرح و برنامه ریزی برای کشت گیاهان دارویی در ۳۰۰ هزار هکتار از اراضی استان اشاره کرد و با بیان اینکه برای عملیاتی سازی این مهم تمام زنجیره تأمین دیده شده است، خاطرنشان کرد: پیش از کشت و تولید در رابطه با بازار فروش آن فکر شده و با برخی شرکت‌ها رایزنی شده است.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از بازار، معاون ستاد اجرایی فرمان امام در استان مازندران با بیان اینکه این مهم تاکنون در شش شهرستان انجام شده با توجه به وجود حمایت‌ها به رشد تصاعدی استقبال در این زمینه اشاره کرد.

1402/3/1

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود

<