قوی ترین شهرک صنعتی شمال کشور در امامزاده عبدالله مستقر است


فرماندار آمل گفت: آمل از شهرهای شاخص شمال کشور در حوزه تولید، صنعت و تجارت است و بسیاری از واحدهای صنعتی حتی از بزرگان دانش بنیان و حوزه کسب و کار هستند.
سید عباس حسینی اظهار داشت: صنعتگران و کارآفرینان آملی در حوزه های مختلف پای کار هستند و در کنار همه دولت ها به حوزه مسؤولیت اجتماعی توجه خاص دارند.
وی با اعلام اینکه قوی ترین شهرک صنعتی شمال کشور در شهر امامزاده عبدالله مستقر است، تصریح کرد: در حوزه پساب و آلودگی زیست محیطی مشکلات جدی در شهرک های صنعتی وجود داشت و تذکرات جدی نیز از سوی اداره کل حفاظت محیط زیست مازندران صادر شده است.
فرماندار آمل با اشاره به اینکه حفاظت از محیط زیست همیشه از اولویت ها و رویکردها بوده است، بیان کرد: باید تصفیه خانه واحدهای صنعتی قدیمی بازسازی و ترمیم شود همچنین واحدهای جدید نیز باید با آینده نگری برای ایجاد تصفیه خانه ها اقدام اساسی داشته باشند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از فارس، حسینی گفت: صنعت لبنیات یک صنعت آب بر با پساب فراوان است و باید با کمک صنعتگران و مسؤولان کمترین آلودگی و تخریب محیط زیست شکل گیرد.

1402/2/23

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود