خدمات دهی رایگان ۱۴ گروه جهادی پزشکی به مردم مناطق محروم


مدیر بسیج جامعه پزشکی آمل از حضور ۱۴ گروه جهادی بسیجیان جامعه پزشکی وسلامت در رزمایش جهادگران فاطمی ۳ خبر داد.
عباس اقوامی از حضور ۱۴ گروه جهادی ونقش آفرینی بیش از ۱۰۰ نفر از بسیجیان جامعه پزشکی وسلامت در رزمایش جهادگران فاطمی ۳ خبر داد و گفت: این رزمایش با پشتیبانی هلال احمر، بهداشت ودرمان، انتقال خون، مراکز درمانی دولتی و خصوصی و سپاه آمل در ۱۴ منطقه هدف درحال اجراست.
به گفته وی خدمات پزشکی عمومی و چندتخصصی، پرستاری، مامایی، مشاوره، آموزش، دندان پزشکی و دارو رایگان به نیازمندان و محرومان جامعه ارائه می‌شود.
مدیر بسیج جامعه پزشکی آمل در ادامه گفت:گروه‌های جهادی قرارگاه عملیاتی جهادی و پشتیبانی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی یکی از این گروه‌های فعال در حوزه ارائه خدمات پزشکی در سطح کشور است که در جهاد امید آفرینی فاطمی ۳ با تمام بضاعت در عرصه‌های مختلف بهداشتی ودرمانی به ارائه خدمت رایگان مشغول هستند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از خبرگزاری بسیج، اقوامی ضمن اشاره به فعالیت‌های یک ساله‌ این گروه‌های جهادی، گفت: گروه‌های جهادی بسیج جامعه پزشکی وسلامت در دوره یکساله به بیش از ۱۰۰ هزار نفر را در قالب اعزام بسیجیان در داخل و خارج کشور و مناطق و محلات کمتر برخوردار، خدمات تخصصی، تشخیصی و فوق تخصصی پزشکی و ویزیت بیماران، آموزش و دارو و درمان و ۸۰۰ بسته معیشتی به صورت رایگان ارائه کرده است.

1402/2/20

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :