معلمان نمونه شهرستان آمل در همایش هزار نفری تجلیل شدند


همزمان با هفته بزرگداشت مقام معلم، در همایش بزرگ و هزار نفری معلمان شهرستان آمل، از ۹ معلم نمونه راه یافته به مرحله استانی، ۶۹ معلم نمونه شهرستانی و ۱۰ بازنشسته فرهنگی از مدیران اداره آموزش وپرورش شهرستان آمل تجلیل شدند.
در این مراسم که با حضور سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی و مسئولان شهرستان آمل در تالاربزرگ اریکه برگزار شد، مدیرآموزش و پرورش شهرستان آمل گفت: این برنامه ها برای ارتقای شان و جایگاه معلم به ویژه چهار هزارمعلم شاغل و ۶ هزار بازنشسته آموزش و پرورش شهرستان آمل برگزار شده است.
حجت الاسلام محدعلی ابراهیم زاده، به نقش معلمان در الگوسازی، مسیر دهی و تعیین سرنوشت دانش آموزان اشاره کرد و اظهار داشت: بعضی وقت ها دانش آموزی با یک حرف و جمله معلم مسیر زندگی اش عوض می شود، به همین خاطر معلمان در زندگی دانش آموزان تاثیر بسزایی دارند.
وی افزود: درسال گذشته با وجود همه برنامه های پیچیده ای که برای آموزش و پرورش داشته، خللی در انجام فعالیت مجموعه آموزش و پرورش ایجاد نشده و به همت مدیران دراداره و معلمان فعال در بدنه آموزش و پرورش، این نهاد در عموم شاخص ها رو به جلو و رو به رشد بوده است.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از ایسنا، مدیرآموزش و پرورش آمل همچنین از هدیه ویژه این اداره به معلمان این شهرستان به مناسبت هفته معلم خبر داد وگفت: با هماهنگی های انجام شده، امسال معلمان شاغل و هم بازنشسته شهرستان آمل به همراه خانواده با بازپرداخت اقساط یک ساله به مشهد مقدس اعزام خواهند شد.

1402/2/19

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :