عملیات راهداری محوری در محور هراز گامی محکم جهت افزایش ضریب ایمنی


معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران از اجرای طرح راهداری محوری در محور شریانی هراز در قالب ۶ اکیپ در ۶۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین خبر داد و گفت: اجرای عملیات راهداری محوری گامی محکم جهت افزایش ضریب ایمنی است.
محسن محمدنژاد هدف این طرح را افزایش سرعت و کیفیت خدمات راهداری در جاده‌ها عنوان کرد و افزود: با اجرای این طرح نواقص جزیی در جاده‌ها به حداقل رسیده و همچنین به زیبایی آن‌ها افزوده شود تا به این شکل افزایش کیفیت سفر را شاهد باشیم.
وی اظهار داشت: در این طرح فعالیت‌های راهداری از قبیل پاکسازی حریم، شانه سازی، ساماندهی تابلو و علائم، مرمت و تعویض گاردریل و نیوجرسی، تامین روشنایی، اجرای روکش آسفالت و خط کشی، شستشوی علائم و رنگ آمیزی نرده و پایه و … به اجرا در آمد.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مازندران ۶ قطعه اجرای طرح را محدوده میدان هزار سنگر انتهای کمربندی جنوبی آمل به طول ۶ و نیم کیلومتر، پلیس راه قدیم – پلیس راه جدید به طول ۵ کیلومتر، محدوده پلیس راه جدید – نارنجستان به طول ۱۰ کیلومتر، محدوده نارنجستان – زیرگذر چلاو به طول ۵ کیلومتر، محدوده زیرگذر چلاو – تونل کیلومتر ۱۲ کیلومتر، محدوده تونل لهاش – دوراهی بلده به طول ۷ کیلومترعنوان کرد.

به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمدنژاد گفت: در این طرح امکانات، ماشین آلات و نیروی انسانی چند شهرستان با هم تجمیع می‌شوند، همگی داخل یک کریدور از جاده‌های شریانی قرار می‌گیرند و مجموعه‌ای از اقدامات به شکل گروهی انجام می‌شوند.

1402/2/19

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :