بازگشایی تنها استخرشنا دولتی آمل پس از ۴ سال

تنها استخرشنا دولتی شهرستان آمل پس از گذشت ۴ سال از بلاتکلیفی و تعطیلی به علت مسهتلک شدن، با بازسازی دوباره وارد مدار فعالیت ورزشی شد.
آیین بهره برداری استخرشهیدشیرزاد آمل پس از بهسازی ومرمت کامل با حضور عادل عالیشان سرپرست اداره کل ورزش و جوانان مازندران و رییس اداره ورزش وجوانان شهرستان آمل مورد بهره برداری دوباره قرارگرفت.
دراین مراسم ” امیر حسین زارع” ملی پوش سنگین وزن کشتی آزاد بزرگسالان ایران، “علی ارسلان”، “فردین هدایتی” و” امیرحسین حسینی” ملی پوشان کشتی آزاد وفرنگی ایران نیز در این مراسم حضور داشتند.
سرپرست اداره کل ورزش وجوانان مازندران با اشاره به اینکه بهسازی ومرمت کامل استخرشنا آمل یکی از طرح های مهم ورزشی این اداره کل دراین سال‌ها بوده است، گفت: مستهلک شدن تجهیزات و بهسازی فضای استخر مورد نیاز جدی و دغدغه ورزشکاران و مسئولان این رشته ورزشی شهرستان آمل درسال‌های اخیر بوده است.
عادل عالیشان در حاشیه بهره برداری دوباره این طرح درگفت‌وگو با خبرنگار ایسنا افزود: متاسفانه عمر بهره برداری از اماکن ورزشی که با آب درارتباط هستند طولانی است، باید برای نگهداری آن به صورت ویژه اقدام کرد.
وی ادامه داد: دراجرای ماده ۲۷ قانون واگذاری اماکن ورزشی به بخش خصوصی، استخر شنا شهیدشیرزاد آمل با رعایت همه ضوابط اداری وقانونی از سوی اداره کل ورزش وجوانان مازندران به یک سرمایه گذار بخش خصوصی واگذار شد.

به گزارش صبح آمل و به نقل از ایسنا، سرپرست اداره کل ورزش وجوانان مازندران، هزینه انجام شده برای مرمت، بهسازی وخرید تجهیزات جدید برای مجموعه استخرشنا شهیدشیرزاد آمل را بیش از ۶۰ میلیارد ریال اعلام واضافه کرد: مرمت وبهسازی این استخر درمدت بیش از یک سال انجام شد وخوشبختانه درشرایط کامل آماده واستاندارد دراختیار علاقمندان به رشته های شنا، شیرجه و واترپلو شهرستان آمل قرار گرفت.

1402/2/18

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود