اجرایی شدن طرح منطقه‌ بندی ادارات محیط زیست مازندران

مدیرکل حفاظت محیط زیست مازندران از اجرایی شدن طرح منطقه‌ بندی ادارات حفاظت محیط زیست استان خبر داد.
عطااله کاویان در اولین جلسه شورای اداری منطقه‌ای ادارات حفاظت محیط زیست مازندران از اجرایی شدن” طرح منطقه بندی استان” خبر داد و گفت: بر اساس این منطقه بندی، ادارات حفاظت محیط زیست شهرستان‌ها بر اساس تعداد واحد‌های صنعتی و تولیدی، تالاب‌ها و سواحل و گردشگری و محیط زیست طبیعی در حوزه شهرستان، به ۳ منطقه در استان تقسیم بندی می‌شوند.
وی افزود: اولویت‌ها و چالش‌های هر منطقه باید در جلسات شهرستانی و منطقه‌ای مطرح و پس از جمعبندی، جهت تصمیم گیری نهایی در استان بررسی شود.
کاویان اجرای این طرح را در راستای اهداف سازمانی و برگرفته از طرح منطقه‌بندی سازمان حفاظت محیط زیست کشور دانست.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، کاویان گفت: بر اساس این طرح، “منطقه یک “شامل شهرستانهای: گلوگاه، بهشهر، پارک ملی پابند، میاندورود، ساری، کیاسر، قائم شهر و جویبار و “منطقه ۲ “شامل شهرستانهای: سوادکوه، بابل، بابلسر، آمل، فریدونکنار و محمودآباد و “منطقه ۳ ” نیزشامل شهرستانهای: نور، نوشهر، چالوس، عباس آباد، تنکابن و رامسر می‌شود.

1402/2/18

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود