جهاد کشاورزی در شرایط تنش آبی از کشاورزان حمایت جدی کند

مازندران نماینده ولی فقیه در مازندران با تاکید براینکه جهاد کشاورزی باید حمایت خود را از کشاورزان بیشتر کند، گفت: با توجه به تنش آبی در مازندران، جهاد کشاورزی باید حمایت جدی در زمینه سوخت، برق، کود و سایر نیاز کشاورزان داشته باشد.
آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در نماز جمعه ساری در جمع نمازگزاران با توصیه بر تقوا، اظهار کرد: مرحوم آیت الله شهید عباسعلی سلیمانی از مفاخر و روحانیون تاثیرگذار در کشور و مازندران بودند و در سطح کشور برای شهادت این عالم ربانی مراسم شایسته ای برگزار شد که جای قدردانی دارد.
وی با اشاره به اینکه در هفته آینده دو مناسبت فرهنگی و ورزشی در تقویم ملی ثبت شده است، افزود: روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای را در پیش داریم؛ لازم است این ورزش که آمیخته با ارزش است به درستی تبیین شود.
امام جمعه ساری اضافه کرد: روز بیماران خاص و صعب العلاج را در هفته آینده داریم، لازم است توجه ویژه‌ای در حمایت از این بیماران داشته باشیم.
وی با توصیه‌ای به مردم مازندران درباره بحران آب، گفت: صرفه جویی آب و مدیریت مصرف سوخت از مواردی است که در تنش آبی مد نظر قرار دارد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از ایسنا، نماینده ولی فقیه در مازندران مردم را به وحدت و همدلی دعوت کرد و رعایت شعائر دینی را مورد تاکید قرار داد.

1402/2/16

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :