۲ هزار تن برنج کشاورزان مازندرانی توسط پایانه صادراتی خریداری می‌شود

مدیر مرکز پایانه صادرات برنج کشور مستقر در آمل از ورود این پایانه به موضوع خرید برنج کشاورزان استان خبر داد و گفت: ۲ هزار تن برنج کشاورزان توسط این مرکز از مردم استان خریداری می‌شود.
سید اسماعیل یزدان‌پناه با بیان اینکه طی ۳ روز اخیر بیش از ۲۰۰ تن برنج از مردم استان خریداری شده است، اظهار کرد: مردم با مراجعه به پایانه بین‌المللی برنج نمونه‌های برنج خود را تحویل ما دادند و با حضور در شالیکوبی‌های سطح استان برنج مردم را خریداری کردیم.
مدیرعامل مرکز تجارت بین المللی و پایانه صادرات برنج کشور افزود: این مهم با حضور در انبار کارخانه‌های شالیکوبی سطح استان انجام می‌شود.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از فارس، وی تصریح کرد: فروشگاه‌های زنجیره‌ای از روز گذشته وارد بازار شدند و خرید برنج را در سطح کارخانجات آغاز کردند و از دیروز در حال خرید برنج هستند و تا جمع‌آوری کامل برنج در سطح استان این اقدام ادامه خواهد داشت.

1402/2/15

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود