مدارس صحنه و عرصه اصلی جنگ نرم هستند


معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران استقلال را کلید واژه اصلی انقلاب اسلامی دانست و گفت: معلمان دل در گرو نظام و اسلام دارند و مدارس ما صحنه و عرصه اصلی جنگ نرم به شمار می رود.
روح الله سلگی در مراسم زنگ سپاس معلم با بیان اینکه این قشر دل در گرو نظام و حاکمیت دارد و در مقاطع مختلف نقش آفرین بوده اند، افزود: امروز به عنوان محور جنگ نرم، دشمن نقشه‌های مختلفی را برای معلم و دانش آموز دارد.
وی با اظهار این که استقلال کلیدواژه انقلاب اسلامی است، افزود: در یک قرن اخیر جریان سازی های فراوانی برای احقاق حقوق ملت ایران به راه افتاده است و این مجاهدت‌ها با پیروزی انقلاب اسلامی به ثمر نشسته است.
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با اشاره به هجمه‌های مختلف دشمنان علیه نظام مقدس اسلامی گفت: دشمن با به راه انداختن جنگ ترکیبی تلاش کرد تا ملت ایران را به زانو درآورد که موفق نبوده است.
سلگی با عنوان این که دشمن آئین‌ها و مناسک بومی و فرهنگ هر منطقه را هدف قرار داده است، گفت: امروز مدرسه و آموزش و پرورش به صحنه جنگ روانی تبدیل شده است و دشمن تلاش می‌کند با عناوین مختلف و ترفندهایی مدارس را به صحنه جنگ نرم تبدیل کنند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، وی خواستار تقویت ریشه‌ها و باورهای عمیق فرهنگی و دینی در مدارس شد.

1402/2/12

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :