کشف ۱۲۴ میلیاردی کالای قاچاق در مازندران

رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران از کشف ۱۲۴ میلیارد ریالی کالای قاچاق در استان خبر داد.
سرهنگ محمد محمد پور گفت: کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی استان، اولین مرحله اجرای طرح سراسری مبازره با قاچاق کالا در سال ۱۴۰۲ را در دستور کار خود قرار داده اند.
وی افزود: مأموران با کنترل نامحسوس مکان‌های تحت رهگیری و اطمینان از صحت گزارشات واصله پس از هماهنگی قضائی به همراه تیمی از کارشناسان ادارات صمت، تعزیرات و بازرگانی وارد عمل شدند.
رئیس پلیس امنیت اقتصادی مازندران گفت: ماموران در بازرسی‌های به عمل آمده، کشفیات مهمی در حوزه لوازم خانگی و صوتی و تصویری، ماینر، انواع کالای دخانی، انواع سوخت، موتورسیکلت سنگین، خودرو، لوازم یدکی خودرو، نهاده دامی، دام سبک و انواع چوب آلات داشتند.
سرهنگ محمدپور با اشاره به اینکه ارزش ریالی کالای مکشوفه توسط کارشناسان، ۱۲۴ میلیارد و ۸۴۰ میلیون ریال برآورد شد، افزود: در این ارتباط، ۱۸ متهم دستگیر، تعداد ۱۷ فقره پرونده تشکیل و ۸ دستگاه خودرو نیز توقیف که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، وی با بیان اینکه کلیه اموال مکشوفه به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تحویل شد، گفت: مبارزه بی امان با پدیده شوم قاچاق از اولویت‌های این پلیس بوده و از شهروندان خواست هرگونه اخبار مربوط به قاچاق کالارا به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.

1402/2/10

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :