آمادگی برای توسعه گردشگری در محمودآباد


فرماندار محمودآباد از آمادگی دستگاه‌های اجرایی این شهرستان برای توسعه گردشگری در حوزه مدیریتی خود خبر داد.
روح‌الله علیزاده در نخستین جلسه کارگروه ارتقای اقتصاد گردشگری استان به تشریح سیاست‌های توسعه گردشگری در محمودآباد پرداخت و آمادگی مجموعه دستگاه‌های اجرایی شهرستان را برای تحقق اهداف توسعه گردشگری اعلام کرد.
در ابتدای این جلسه نیز صادق صالحی عضو هیات علمی دانشگاه مازندران و دبیر جلسه، توضیحاتی در خصوص اهداف و کارکرد‌های سلسله نشست‌های کارگروه که ذیل قرارگاه تحقق شعار سال است، ارایه داد.
اسماعیلی مشاورعالی استاندار نیز ضمن اعلام تاکیدات و توجهات خاص استاندار بر توسعه گردشگری در استان، گفت: با انعکاس نظرات مطرح شده شما فعالان به نماینده عالی دولت، تلاش می‌شود تا چالش‌های پیش رو برداشته شود و مسیر توسعه و رونق گردشگری در استان هموار شود.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، تاکید بر پیگیری‌ها جهت رفع موانع توسعه گردشگری استان و اتخاذ رویکرد‌های استراتژیک در زمینه توسعه ظرفیت‌های گردشگری ذیل قرارگاه استانی و نیز تاکیدات استاندار مازندران جهت حل معضل و چالش‌های بخش گردشگری از جمله موضوعات مطرح‌شده توسط مسوولان حاضر در این نشست بود.

1402/2/9

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود