کم کاری مدیران ادارات مازندران را نمی‌پذیریم

استاندار مازندران:
کم کاری مدیران ادارات مازندران را نمی‌پذیریم
استاندار مازندران با اعلام اینکه برخی کم کاری‌ها که در ادارات وجود دارد قابل قبول نیست، گفت: در ملاقات‌های عمومی مراجعه کننده هر شهرستان کمتر باشد مدیران آن شهرستان نمره قبولی بیشتری می‌گیرند.
سیدمحمود حسینی پور در حاشیه ملاقات مردمی با شهروندان غرب مازندران با بیان اینکه بیشترین مشکلات و مراجعات غرب استان در حوزه جهاد کشاورزی، منابع طبیعی و بافت روستایی بوده است، اظهار کرد: موضوع اشتغال جوانان و رفع مشکل نیازمندان این منطقه از دیگر دغدغه‌ها و مراجعات بوده است‌.
وی با بیان اینکه بعد از ارائه بیان مشکلات و درخواست‌های مراجعه کنندگان، موضوعات مورد کارشناسی قرار می‌گیرد، افزود: در صورتی که تعارضی بین نظر مردم و مدیر مربوطه وجود داشته باشد موضوعات مورد بررسی مجدد قرار می‌گیرد.
استاندار مازندران با تاکید بر اینکه در موارد مطرح شده بیشتر جانب مردم در چارچوب قوانین لحاظ می‌شود، تصریح کرد: راهکارهایی در چارچوب قانون وجود دارد که با مدیران مربوط مورد تعامل قرار می‌گیرد تا بخشی از مشکلات مردم برطرف شود.
این مسئول با اشاره به حضور پررنگ شوراها در ملاقات عمومی افزود: برای حل مشکلات مراجعه کنند ابتدا نیازها آنالیز شده و در جلسه ستادی استانداری نسبت به رفع موانع مطرح شده اقدامات صورت می‌گیرد.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از ایسنا، حسینی پور خاطرنشان کرد: به دنبال این هستیم تا مشکلات مردم برطرف شود و بعداز آن مراجعه مردمی ارائه راهکار برای توسعه استان باشد.

1402/2/6

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :