شناسایی ۵۹۷ ملک دولتی مازاد در مازندران

مدیرکل اقتصادی و دارایی مازندران اعلام کرد
شناسایی ۵۹۷ ملک دولتی مازاد در مازندران
مدیرکل اقتصادی و دارایی مازندران از شناسایی ۵۹۷ ملک دولتی مازاد در استان به ارزش ۱۶هزار میلیارد تومان که قابلیت مولد سازی دارند خبرداد.
سید اسماعیل هاشمی در جلسه مولدسازی و فروش اموال مازاد دولت، گفت: حدود ۳۴ ملک با متراژ بالای ۱۰ هکتار دولتی در استان وجود دارد.
این مسئول تثبیت مالکیت برای اموال دولتی را از دستاوردهای دولت سیزدهم در استان عنوان کرد و افزود: در دو سال گذشته سه هزارو ۹۱۸ سند تک برگ دولتی صورتی رنگ در استان صادر شد.
مدیرکل اقتصادی و دارایی مازندران به وجود ۱۰ هزار ملک دولتی در مازندران اشاره کرد و یادآور شد: دو هزارو ۷۰۰ سند برابر با ۷۰ درصد سندها در دولت سیزدهم صادر شده است.
هاشمی، صدور سند تک برگ ملک‌های دولتی را زمینه و پایه عملیاتی کردن طرح مولد سازی دانست و افزود: برای فروش و مولد سازی املاک دولتی داشتن سند تک برگ ضروری است .
وی با ذکر این نکته که طبق دستور رهبر انقلاب، فروش اموال مازاد دولتی انقلابی در سرمایه گذاری و رونق اقتصادی رخ می‌دهد، بیان کرد: بسیاری از اموال دولتی که فریز شده و بهره وری ندارد، با تهاتر و معاوضه با هدف توجه به طرح‌های نیمه تمام و سرمایه گذاری جدید عملیاتی می‌شود.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از ایسنا، مدیرکل اقتصادی و دارایی مازندران با اشاره به این که ۲۰۵ ملک دولتی کاربری رفاهی دارد، گفت: بیشتر این ملک‌های مازاد برای حفظ ملک خود کاربری آموزشی مطرح می‌کنند.

1402/2/3

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :