مسافران با کسب اطلاع از وضع راه‌ها اقدام به بازگشت کنند


جانشین رئیس پلیس فراجا توصیه کرد: مسافران با صبر و حوصله بیشتر و با کسب اطلاع از وضع راه‌ها اقدام به بازگشت کنند.
سردار حسینی درباره وضعیت راه‌ها توضیح داد و گفت: مسافران با صبر و حوصله بیشتر و با کسب اطلاع از وضع راه‌ها اقدام به بازگشت کنند.
جانشین رئیس پلیس فراجا در خصوص وضع راه ها توضیح داد: ما از چهارشنبه و با شروع سفر‌های تعطیلات که با تعطیلات پایان هفته ۴ تا ۵ روز تعطیلات را ایجاد کرد مواجه بودیم، در طول دو تا سه روز گذشته بیشتر محور‌های مواصلاتی کشور منتهی به شهر‌های زیارتی، منتهی به استان‌های شمالی، منتهی به کلانشهر‌ها شاهد بار پرحجمی بود.
امروز هم پیش بینی ما این است بعد از اقامه نماز عید سعید فطر شماری از هموطنان عزیز به قصد سفر البته بیشتر به استان‌های همجوار خودشان قطعاً عزیمت خواهند داشت، چون فرصت تعطیلات ما امروز و فردا بیشتر نیست ما انتظار نداریم که شاهد سفر‌های دوردست باشیم.
خوب طبق معمول استان‌های شمالی مثل محور چالوس و هراز و آزاد راه قزوین رشت بیشتر بار ترافیکی ما را به خودشان اختصاص می‌دهند. در طول دو تا سه روز گذشته هم به همین ترتیب بوده یعنی ما در ساعات طولانی مجبور شدیم مثلاً در محور چالوس محدودیت یک طرفه کردن را اعمال کنیم.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، امروز هم به هر شکل البته با شرایط خاصی مواجه هستیم در محور‌های شمالی تعدادی از هموطنانی که طی دو تا سه روز گذشته به سفر رفتند در مسیر بازگشت هستند و تعدادی قصد شروع سفر را دارند قطعاً امروز یک مقدار شرایط سخت خواهد بود، بنابراین هموطنانی که از امروز برنامه سفر را دارند باید در واقع به گونه‌ای برای خودشان تدارک ببینند که حتماً در یک محوری مثل هراز و چالوس ساعات طولانی تری نسبت به زمان عادی در مسیر خواهند بود، بنابراین با صبر و حوصله و حتماً از وضعیت راه هم از طریق شماره‌های ۱۲۰ یا ۱۴۱ که مدیریت راه‌های کشور هست، مطلع بشوند که انشاالله با مشکل خاصی مواجه نشوند.

1402/2/2

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه , بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :