تامین و عرضه مرغ در مازندران به موقع صورت گرفته است

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران:
تامین و عرضه مرغ در مازندران به موقع صورت گرفته است
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: امسال تامین مرغ در استان به موقع صورت گرفت و در عرضه گوشت سفید مشکلی نداشتیم.
حسن عنایتی کلیجی در جلسه شورای کشاورزی استان که در مرکز ترویج و توسعه تکنولوژی هراز برگزار شد، گفت: امسال باید در کشاورزی مازندران تحول و روند کاری جدیدی آغاز شود و باید شیوه و روش جدید کار در این بخش را شروع کنیم.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران افزود: باید از ایجاد و ورود در حاشیه‌های کاری دوری کرد تا به آرامش برسیم و شاهد ثبات کاری باشیم.
عنایتی با بیان اینکه نگرش خود را نسبت به مسائل تغییر دهیم و با شرایط موجود حوزه کاری خود را تنظیم کنیم، گفت: در حوزه کاری در بخش کشاورزی باید سازگاری با شرایط آب و هوایی به عنوان یک اصل مدنظر قرار گیرد.
وی خاطرنشان کرد: جهاد کشاورزی یک سازمان تأمین کننده است و مطالبات فراوانی از این بخش وجود دارد و هنر ما این است چگونه مدیریت داشته باشیم تا پاسخگوی نیاز جامعه باشیم.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران اظهار کرد: همه کارها را در شهرستان به مدیران جهاد کشاورزی شهرستان‌ها تفویض اختیار می‌کنم و در این راستا باید مدیریت خوبی از خود نشان دهند و مشکلات را در حوزه شهرستان حل کنند.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از مهر، عنایتی کلیجی بیان کرد: با توجه به شعار سال که از سوی مقام معظم رهبری نامگذاری شد باید در بخش کشاورزی رشد تولید داشته باشیم و اگر قرار است این اتفاق بیفتد باید تغییرات جدی در بخش کشاورزی داشته باشیم و از تکنولوژی و نوآوری جدید استفاده کنیم تا به رشد تولید در سال جاری دست پیدا کنیم.
وی اضافه کرد: کشور به مازندران از لحاظ تولید، شرایط اکولوژیک، شرایط آب و هوایی و سایر عوامل و محصولات تولیدی نگاه ویژه ای دارد و به همین دلیل باید تلاش‌ها ویژه باشد چراکه سیاست‌گذار بخش کشاورزی همکاران ما هستند و اگر نتوانیم موفق عمل کنیم نگاه‌ها به مازندران تغییر خواهد کرد.

1402/1/28

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه , بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :