مهار تورم و رشد تولید در اولویت کاری مدیران دولت سیزدهم در سال جاری

استاندار مازندران، عنوان کرد:
مهار تورم و رشد تولید در اولویت کاری مدیران دولت سیزدهم در سال جاری
استاندار مازندران، بابیان اینکه در سال گذشته تاکیدات رهبر معظم انقلاب در بحث مقابله با خام فروشی نفت، تکیه بر توان داخلی و تعامل با کشورهای همسایه از سوی دولت در دستور کار قرار گرفت، گقت: مهار تورم و رشد تولید به عنوان منویات و فرامین امسال رهبر معظم انقلاب در اولویت کاری مدیران دولت سیزدهم قرار دارد. ‎
به گزارش صبح آمل نیوز سید محمود حسینی پور، اظهار داشت: پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب در ابعاد مختلف به ویژه در تحقق شعار سال برای مهار تورم و رشد تولید در اولویت کاری مدیران دولت سیزدهم قرار دارد.
وی در اولین جلسه شورای اداری مازندران در سال جاری، افزود: سال گذشته با تمام فراز و فرود ها سال متفاوتی برای کشور بود اما تحولات ارزنده ای برای توسعه ایران اسلامی رقم خورد.
استاندار مازندران خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران در دولت سیزدهم تصمیم گرفت سیاست خارجی خود را تغییر دهد و تکیه بر منابع نفتی و کشورهای غربی که در سال های اخیر وجود داشت، حذف شد.
مقام عالی دولت در مازندران تصریح کرد: برای دشمنان ما قابل باور نبود که این سیاست های دولت به موفقیت برسد و اکنون کشور به جایگاهی رسیده که با تکیه بر دانش بنیان، فناوری صادر می کنیم و ایران اسلامی به مهم‌ترین فناوری علمی جهان دست پیدا کرد.
وی گفت: بزرگترین راهبرد جمهوری اسلامی در دولت سیزدهم تکیه بر توان داخلی و همچنین توسعه روابط منطقه ای بود و کشور ایران بعد از سال ها عضو سازمان همکاری شانگهای شد و این موضوع دستاورد خوب و ممتاز کشور است.
استاندار مازندران خاطر نشان کرد: افزایش تعامل با چین کشوری که دومین اقتصاد جهان را در اختیار دارد، در دستور کار قرار گرفت و بازار چین برای ایران اسلامی باز شد و حتی اولین محموله مرکبات مازندران به این کشور صادر شد که برای سال آینده به طور حتم این روند تداوم می یابد.

1402/1/7

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :