مدیران بر تحقق شعار محوری سال تمرکز کنند

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران:
مدیران بر تحقق شعار محوری سال تمرکز کنند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: تلاش برای تحقق شعار محوری امسال ماموریت کلیدی مدیران دولت است.
به گزارش صبح آمل نیوز و به نقل از فارس، روح‌الله سلگی در جمع مدیران اجرایی و فرهنگی مازندران افزود: رشد تولید و مهار تورم رویکرد محوری دولت در سال جدید است.
وی با اشاره به اهمیت شعار سال در توانمندسازی اقتصادی و فرهنگی کشور یادآور شد: در سایه تلاش برای تحقق اهداف شعار محوری سال برجستگی‌های کشور در شرایط تحریمی نمایان خواهد شد.
معاون استاندار مازندران با تاکید بر قابلیت‌های ممتاز کشورمان در عرصه‌های سیاسی، فرهنگی و اقتصادی خاطرنشان کرد: جهش فرصت‌های تعالی بخش در کشور نیازمند اراده و عزم قاطع مردم و مسؤولان است.
سلگی از عزم دولت برای تدوین برنامه عملیاتی برای تحقق شعار محوری سال  خبر داد و افزود: با ابلاغ این برنامه مسیر حرکت تحولی به سوی تحقق شعار سال آغاز خواهد شد.
وی لزوم پرهیز از شعار زدگی و توجه به عملگرایی را در این مسیر خاطرنشان کرد و افزود: عزم انقلابی و روحیه جهادی پیش نیاز تحقق شعار محوری امسال است.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی مازندران تصریح کرد: عدالت محوری و توسعه پایدار اساس سیاست‌های دولت سیزدهم در کشور است.
سلگی اظهار کرد: در عرصه مدیریتی نمی‌شود و نمی‌توانیم معنا ندارد بلکه می‌توانیم و شدنی است باید مبنای عمل مدیران انقلابی باشد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: خروجی فعالیت‌ها و اقدامات تحولی دستگاه‌های اجرایی باید رضایتمندی و تسهیل امور مردم باشد

1402/1/7

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :