کشف ۱۹۰ کیلو تریاک در مازندران

فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد:
کشف ۱۹۰ کیلو تریاک در مازندران
فرمانده انتظامی استان مازندران از کشف ۱۹۰کیلوگرم مواد مخدر در دو مرحله عملیات در شهرستان‌های” قائم‌شهر و آمل” خبر داد.

به گزارش صبح آمل و به نقل از پایگاه خبری پلیس، مرتضی میرزایی، گفت: اشراف اطلاعاتی ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی روز گذشته عاملان توزیع مواد افیونی در عملیات مشترک پلیس مبارزه با موادمخدر استان با انتظامی شهرستان قائم‌شهر و چند شهر دیگر دستگیر شدند.
وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر توانستند قاچاقچیان مواد مخدر را که با دو خودروی حامل مواد، قصد توزیع آن را در شهرستان قائم‌شهر داشتند، شناسایی و با هماهنگی قضائی با رعایت قانون به‌کارگیری سلاح و در عملیات پلیسی متوقف شدند.
فرمانده انتظامی استان مازندران، تصریح کرد: ماموران در بازرسی از دو خودروی توقیفی، ۱۶۰کیلو موادمخدر که به طرز ماهرانه‌ای در خودروها جاسازی شده بود را کشف و در همین راستا ۵ متهم که همگی اهل زاهدان بودند، دستگیر شدند.
این مقام انتظامی در ادامه گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در عملیات جداگانه در شهرستان آمل موفق به کشف۳۰ کیلو انواع مواد مخدر از ۶ قاچاقچی شدند که متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.
میرزایی خاطرنشان کرد: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر با جدیت از سوی پلیس دنبال می‌شود و با توجه به نقش بی‌بدیل شهروندان در دستاوردهای پلیس، ضروری است همکاری‌های آنان در این زمینه، بیش از گذشته با ماموران تداوم یابد و هر گونه مورد مشکوکی را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

1401/12/13

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه , , بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :