تیم فوتسال صنایع آشامیدنی نوا آمل قهرمان لیگ برتر فوتسال باشگاه های ایران شد

تیم فوتسال صنایع آشامیدنی نوا آمل در آخرین دیدار لیگ برتر فوتسال بانوان کشور مقابل فولاد هرمزگان پیروز شده و جشن قهرمانی بگیرد
تیم فوتسال صنایع آشامیدنی نوا آمل در هفته هجدهم و پایانی لیگ برتر فوتسال بانوان کشور در بازی خانگی با برتری ۴ بر ۳ مقابل فولاد هرمزگان به پیروزی دست یافت.
به گزارش صبح آمل، تیم فوتسال صنایع آشامیدنی نوا آمل در آخرین دیدار لیگ برتر فوتسال بانوان کشور توانست عصر امروز مقابل فولاد هرمزگان با نتیجه چهار بر سه به برتری برسد و به سه امتیاز شیرین دست یابد.
نیمه اول نتیجه یک بر یک مساوی به پایان رسید و گل پایانی در دقیقه های آخر بازی نیمه دوم توسط نوایی ها بازی را ۴ بر ۳ کرد و کیمیا رحیمی نیا بازیکن ملی پوش صنایع آشامیدنی نوا دو گل، زهره دلاوری کاپیتان تیم و زهرا قربانی هرکدام یک گل نماینده آمل را وارد دروازه فولاد هرمزگان کردند.
بر این اساس، هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال بانوان کشور در حالی پیگیری شد که شاگردان فاطمه جانعلی پور در دیدار سخت و حساس رقیب را با شکست بدرقه کرده و جشن قهرمانی گرفتند.
تیم صنایع آشامیدنی نوا آمل پس از ۱۸ هفته لیگ برتر فوتسال بانوان، تنها با سه شکست و ۱۵ پیروزی به ۴۵ امتیاز دست یافت و با پنج امتیاز اختلاف نسبت به رده دوم، صدرنشین مسابقات شد.
برای نخستین بار در تاریخ فوتسال، بانوان مازندران صنایع آشامیدنی نوا آمل قهرمان لیگ برتر فوتسال بانوان کشور شده و به سوپر لیگ بانوان ایران صعود کرد.
گفتنی است در آئین اهدای کاپ قهرمانی تیم فوتسال صنایع نوا آمل مسؤولان سازمان لیگ فوتسال بانوان، مدیران استانی، شهرستانی و علاقمندان به ورزش فوتسال حضور داشتند.

1401/12/11

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :