باید عمرمان را وقف مردم عزیز کنیم

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران:
امروز آمل در مسیر ریل توسعه و پیشرفت مناسبی قرار گرفته است
معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران گفت: شهر آمل تنها شهری بود که در وصیت نامه عبادی سیاسی رهبر انقلاب اسلامی از آن نام برده شد و معروف به مردمان بی سنگری است که به هزار سنگر تبدیل شد و با بصیرتی که مردم داشتند اگر در قائله ششم بهمن سلحشورانه مثل کوه دماوند ایستادگی نمی کردند ما قطعا شاهد دخالت شوروی در امور ایران می شدیم لذا کار بزرگی توسط مردم آمل آن هم در تمام مقاطع مختلف تاریخ انقلاب انجام شده است.
به گزارش صبح آمل، روح‌الله سلگی به نقش علما اشاره کرد و افزود: علمای حاضر از افتخارات دنیای تشیع هستند و سید حیدر آملی به عنوان عامل پیوند تشیع وتصوح و شکل گیری حکومت شیعیان بود بر همین اساس در ایران حکومت صفوی مدیون تلاش های این عالم بزرگ است.
وی با بیان اینکه علاوه بر این واقعه مهم قدمت تاریخی و پیشینه علمی و شیعی آن مطرح شده است، افزود: در دفاع مقدس نیز مردم آمل حضور پرشوری داشتند و با وجود400 آزاده سرافراز ما رکورد اول کشور را در این شهرستان داریم.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران بیان داشت: امروز آمل در مسیر ریل توسعه و پیشرفت مناسبی قرار گرفته است و این روند پیشرفت با برگزاری همایش‌های فرصت‌های سرمایه‌گذاری انجام شد و تلاش خواهیم کرد که‌ روز به‌ روز مسیر تعالی و ترقی در شهرستان هزار سنگر آمل ادامه‌ داشته‌ باشد.
سلگی مطرح کرد: آنچه که باعث شد دشمنان دسیسه های زیادی علیه ملت ایران شکل بدهند لزوما مسئله انقلاب اسلامی نبوده است که استقلال ما و روند رو به جلو ما در حوزه علمی می باشد.
وی افزود: دشمنان ما از روند رو به تعالی ما می ترسند و دانشگاه نقش فراوانی در حوزه علم با اقتصاد کشور دارد و در رفع مشکلات داخلی که برخی به دنبال دامن زدن به مشکلات هستند لذا دانشگاه نقش مهمی دارد.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: ما امروز شرمنده مردم عزیز و سفره های خالی آنها هستیم و خواب را بر خودمان حرام می کنیم و اگر نمی توانیم مثل آقا امیرالمومنین از فرط گرسنگی سنگ بر شکم ببندیم حداقل موقع خواب با خستگی سر بر بالین بگذاریم.
سلگی تاکید کرد: مدیران دولت سیزدهم باید اهل ریاضت باشند دوران رفاه و ایامی که مسئولیت برای مدیر آرامش بیاورد گذشت و باید عمرمان را وقف مردم عزیز کنیم.

1401/12/11

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود