نشریه صبح آمل حائز رتبه اول و برتر بخش آثار برگزیده رسانه در جشنواره «طاها ستاره شمالی» شد

صبح آمل رتبه اول جشنواره «طاها ستاره شمالی» را از آن خود کرد
آیین اختتامیه و تجلیل از آثار برگزیده نخستین جشنواره فرهنگی و هنری با محوریت شهید سیده‌طاهره هاشمی (آملی) با عنوان «طاها ستاره شمالی» ویژه استان‌های شمالی کشور در رشته‌های رسانه با موضوعات «گزارش، مصاحبه، ارتباط تصویری و اینفوگرافی»، طراحی و نقاشی، تئاتر خیابانی، کتابخوانی، دلنوشته، سرود حماسی با عنوان‌های شهادت و شهدای حماسه مقاومت مردمی ششم بهمن ۱۳۶۰ هزار سنگر آمل از سوی دانشگاه فرهنگیان، عصر روز شنبه 6/12/1401 در مرکز آموزش عالی بنت‌الهدی آمل با حضور مسئولان استانی و شهری، دانشجویان و اهالی رسانه برگزار ‌شد.
به گزارش صبح آمل، این جشنواره در رشته‌های رسانه با موضوعات «گزارش، مصاحبه، ارتباط تصویری و اینفوگرافی»، طراحی و نقاشی، تئاتر خیابانی، کتابخوانی، دلنوشته، سرود حماسی با عنوان‌های شهادت و شهدای حماسه مقاومت مردمی ششم بهمن ۱۳۶۰ هزار سنگر آمل مورد .
بر این اساس آثار علاوه بر سه استان شمالی از استان خراسان، تهران و قم نیز به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که استقبال بسیار خوب بوده است.
گفتنی است در این مراسم از ربابه محمدزاده، خبرنگار نشریه و پایگاه خبری صبح آمل برای کسب مقام اول و برتر در بخش رسانه و مطبوعات با اهداء تندیس، لوح تقدیر و هدیه نقدی تجلیل شد.

1401/12/7

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :