رسانه ها، گران فروشان را به مردم و مسئولان معرفی کنند

دستور استاندار به مدیران نظارت بر بازار؛
رسانه ها، گران فروشان را به مردم و مسئولان معرفی کنند
استاندار مازندران در جلسه ستاد تنطیم بازار استان خطاب به مدیران کل صمت، جهاد کشاورزی و تعزیرات حکومتی، گفت: واحدهای صنفی گران‌فروش در بازار عرضه و تقاضای استان در صورت اثبات و تجری در تخلف از سوی بازرسان، بدون هیچ قید و شرطی تا ۱۵ فروردین سال آینده پلمب شوند. ‎
به گزارش صبح آمل و به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری مازندران؛ سید محمود حسینی‌پور در نشست ستاد تنظیم بازار مازندران، افزود: تمامی مدیران و کارکنان دستگاه های اجرایی و نظارتی به ویژه صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی استان و همچنین بازرسان تعزیرات حکومتی برای مقابله با گران‌فروشی و رصد بازار عرضه و تقاضا در آستانه خرید های نوروزی و ماه مبارک رمضان در آماده باش باشند.
وی، خاطر نشان کرد: طرح تشدید نظارت بر بازار عرضه و تقاضای مازندران از ۱۵ اسفند امسال آغاز خواهد شد و در صورت تجری در تخلف، واحدهای گران‌فروش بدون هیچ قید و شرطی تا ۱۵ فروردین ماه سال آینده پلمب شوند.
استاندار مازندران ادامه داد: واحدهای متخلف و متجاهر صنفی که بدون توجه به ضوابط عرضه و تقاضا اقدام به گرانفروشی می کنند به طور حتم با برخورد قاطع بازرسان مواجه خواهند شد.
حسینی پور اضافه کرد: از تمامی اصحاب رسانه و خبرنگاران استان می خواهم که در صورت مشاهده تخلف گرانفروشی، مراتب را به مسوولان در کمترین زمان ممکن گزارش دهند.
مقام عالی دولت در مازندران تصریح کرد: در کنار تشدید بازرسی ها همچنین اقشار مردم هم می‌توانند با تماس با شماره تلفن گویای ۱۲۴ تخلفات صنفی از جمله گرانفروشی در بازار عرضه و تقاضا را گزارش دهند.
استاندار مازندران تاکید کرد: کارگروه ویژه نظارت بر بازار با محوریت خبرنگاران در استانداری تشکیل شود و در صورت بروز تخلف صنفی در بازار، اصحاب رسانه گرانفروشان را به روابط عمومی استانداری معرفی کنند.

1401/12/4

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود