ارسال ۵ محموله از کمک‌های مردمی آمل به مناطق زلزله زده خوی

دبیر ستاد همیاری طائفه سنگچال شهرستان آمل:
ارسال ۵ محموله از کمک‌های مردمی آمل به مناطق زلزله زده خوی
۵ محموله از کمک‌های مردمی‌از شهرستان آمل به مناطق زلزله زده شهرستان خوی ارسال شد.
دبیر ستاد همیاری طائفه سنگچال شهرستان آمل در حاشیه ارسال این کمک‌ها گفت: این محموله‌ها با ۵ دستگاه خودروی نیسان شامل ۴۰۰ بسته ماکارونی، قند، چای، سویا، کنسرو لوبیا، قیمه، روغن، برنج و آبمیوه به همراه ۲۵۰ تخته پتو، ۲۵۰عدد بخاری برقی به همت خیران و طایفه سنگچال آمل به مناطق زلزله زده خوی ارسال شد.
به گزارش صبح آمل و به نقل از مهر، محمدزمان یدالله تبارعمران افزود: علاوه بر این ۲۵۰ بسته آب معدنی، ۵۰۰ بسته ۲کلیویی برنج و پوشاک بچه و لباس‌های زنانه و مردانه و دو رول نایلون برای پوشش چادر زلزله زدگان، از دیگر اقلامی ارسالی طائفه سنگال آمل به مناطق زلزله زده خوی بوده است.
وی ادامه داد: این کمک‌ها در راستای اجرای پویش مهر تابان در حمایت از مردم زلزله زده شهرستان خوی توسط طائفه سنگال جمع آوری و ارسال شد.
دبیر ستاد همیاری طائفه سنگچال آمل، با تقدیر از مردم نوعدوست، خیرین، هیئت امنای مسجد، پایگاه مقاومت بسیج که در راستای تسکین آلام زلزله زدگان و مسئولیت‌های اجتماعی در این کار خداپسندانه مشارکت داشتند، قدردانی کرد و گفت: در صورت دریافت کمک‌های دیگر توسط مردم در روز‌های آینده محموله‌های جدید نیز ارسال خواهد شد.

در طی هفته گذشته نیز چندین دستگاه ماشین از کمک‌های مردمی وخیرین از شهرستان آمل به مناطق زلزله زده خوی ارسال شده بود.
یادآور می شود که زمین لرزه‌ای به بزرگی ۵.۹ درجه در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) ساعت ۲۱ و ۴۴ دقیقه شنبه هشتم بهمن شهر خوی در شمال آذربایجان‌غربی را لرزاند.

1401/11/23

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :