در بخش محروم امامزاده عبدالله، پروژه های راه و مخابرات در اولویت قرار دارد

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل:
در بخش محروم امامزاده عبدالله، پروژه های راه و مخابرات در اولویت قرار دارد/رسیدگی به مناطق محروم شهرستان از اولویت های دولت است
همزمان با ایام‌الله دهه فجر، ۸ پروژه آموزشی، شهری و روستایی بخش امامزاده عبدالله(ع)، با حضور سید عباس حسینی فرماندار ویژه شهرستان آمل، حجت‌الاسلام برسمنانی امام جمعه بخش، بخشدار، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر به بهره‌برداری رسید.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل در مراسم افتتاح ‌و بهره برداری ۸ پروژه اموزشی، شهری و روستایی بخش امامزاده عبدالله گفت: بخش امامزاده عبدالله از پویایی بسیار خوبی برخوردار است و این هم از پیگیری مسولان نسبت به مطالبات مردمی و همراهی شهروندان فهیم می باشد و انشاالله به یمن برکت ایام الله دهه فجر شاهد اتفاقات خوبی در سطح شهرستان آمل باشیم.
به گزارش صبح آمل، دکتر سید عباس حسینی اظهار داشت: در این مراسم ۵ پروژه شهرداری امامزاده عبدالله(ع) شامل جاده سلامت، آسفالت محلات هدف بازآفرینی، آسفالت معابر، المان های شهری به بهره برداری رسید و همچنین مدرسه ابتدایی روستای رزکه، طرح هادی روستای رزکه و محمدآباد و بوم گردی قایم در این بخش افتتاح شد.
وی افزود: باید در جایگاه خود و بر اساس پتانسیل و بضاعت مالی و ضوابط و قوانین و دستورالعمل ها یکسری اقدامات را انجام داد.
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان آمل با اشاره به اینکه رسیدگی به مناطق محروم شهرستان از اولویت های دولت است، بیان کرد: در بخش های محروم مانند لاریجان و امامزاده عبدالله(ع) پروژه های زیرساختی مانند راه و مخابرات در اولویت قرار دارد و بر این مبنا پروژه های این مناطق پیگیری می شود.
حسینی در خصوص راه دسترسی به شهر امامزاده عبدالله گفت: بحث راه دسترسی مطالبه به حق عموم مردم شهر امامزاده عبدالله است چنانچه این راه پروژه تعریف شده ای نیست و اعتبار خاصی برایش دیده نشده و انشاالله با همیاری و مشارکت صاحبان صنایع شهرک صنعتی و مجموعه های مستقر در این شهرک میسر خواهد شد.
وی در پایان تاکید کرد: امیدواریم این فضای همدلی در بخش امامزاده عبدالله که با هدایت امام جمعه شکل گرفته قطع به یقین منجر به اتفاقات بهتر شود.

1401/11/21

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه , بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :