با کم فروشی برخورد قاطعانه می شود

مدیرکل استاندارد مازندران:
با کم فروشی برخورد قاطعانه می شود
مدیر کل استاندارد مازندران با اشاره به آغاز پایش، نظارت و برخورد قاطعانه با کم فروشی و پیگیری‌های صورت گرفته، گفت: ۸۰ قلم کالا از ابتدای آغاز طرح در استان، از واحد‌های تولیدی صنایع غذایی، شیمیایی… و ۲۷ قلم کالا از سطح بازار مازندران ارزیابی شدند.
به گزارش صبح آمل و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، محمد ملاعلی پور از کشف ۴۴ مورد کم فروشی در واحد‌های تولیدی و سطح بازار استان خبر داد و گفت: برای واحد‌های تولیدی مربوطه، اخطار کتبی صادر می‌شود.
وی با توصیه به این که واحد‌های تولیدی وزن و حجم‌های درج شده بر روی بسته بندی فرآورده‌های خود را با دقت بررسی کنند، افزود: این اداره کل بدون کمترین ملاحظه و مسامحه‌ای از تولید یا توزیع کالای بی‌کیفیت و غیر استاندارد جلوگیری می‌کند.
مدیر کل استاندارد مازندران با اشاره به این که رییس جمهور، کیفیت کالا را یکی از مسایل مهم و محوری در تولید کالا عنوان کرده است، گفت: هدف مهم، تولید کالای استاندارد است و سازمان استاندارد به عنوان یک مرجع حاکمیتی و دستگاه نظارتی موظف به نظارت بر کیفیت کالا‌ها می‌باشد.
ملاعلی پور افزود: سامانه ۱۵۱۷ اداره کل استاندارد مازندران، آماده دریافت گزارش و شکایات مردمی در زمینه کالا‌های غیر استاندارد و یا دارای استاندارد فاقد کیفیت است و شکایت‌های مردمی در اسرع وقت برای رسیدگی در اختیار کارشناسان مربوطه قرار خواهد گرفت.

1401/11/16

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه , بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود