شرور مخل امنیت اجتماعی در آمل دستگیر شد

فرمانده انتظامی آمل:
شرور مخل امنیت اجتماعی در آمل دستگیر شد
فرمانده انتظامی آمل از دستگیری یکی از اراذل و اوباش سابقه دار که موجب سلب آسایش شهروندان شده بود، خبر داد.
به گزارش صبح آمل، سرهنگ علی داداش تبار با اعلام این خبر گفت: در پی رصد فضای مجازی پلیس فتای شهرستان آمل مبنی بر اینکه یکی از اراذل و اوباش با اسلحه شورشی اقدام به قدرت نمایی در فضای مجازی می‌کرد که علاوه برایجاد رعب و وحشت برای شهروندان، موجب سلب آسایش عمومی نیز شده بود، دستگیری وی در دستور کار ماموران قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پاوا شهرستان آمل با انجام اقدامات اطلاعاتی، محل شرارت این شرور شناسایی و پس از هماهنگی قضائی در یک عملیات ضربتی، دستگیر شد.
فرمانده انتظامی شهرستان آمل اظهار داشت: متهم دستگیر شده پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی و از آن طریق روانه زندان شد.
سرهنگ داداش تبار در پایان با اشاره به دستگیری متهم در این راستا، افزود: امنیت و آرامش مردم خط قرمز پلیس است و هرکس به هر طریقی بخواهد این مهم را خدشه دار کند با برخورد قاطع و قانونی پلیس روبه رو خواهد شد.

1401/11/13

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود