هر کسی چوب لای چرخ حوزه اقتصادی بگذارد با آنها برخورد می‌شود

استاندار مازندران:
هر کسی چوب لای چرخ حوزه اقتصادی بگذارد با آنها برخورد می‌شود
استاندار با بیان اینکه امروز؛ دفاع در حوزه های اقتصادی است، گفت: دستگاه ها به دنبال فعالان اقتصادی بروند و مشکلات آنها را حل کنند. ‎
به گزارش صبح آمل و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استاندار مازندران، سیدمحمود حسینی‌پور در جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید مازندران با اعلام اینکه تمام دستگاه ها موظف هستند کار فعالان اقتصادی را راه بیندازند، گفت: در شرایط جنگ اقتصادی تکلیف است که موانع سرمایه گذاری را رفع کنیم.
وی با بیان اینکه الان دفاع در حوزه های اقتصادی است، افزود: دستگاه ها به دنبال فعالان اقتصادی بروند و مشکلات آنها را حل کنند.
استاندار مارندران، اظهار کرد: در این بخش با هیچ فرد و نهادی تعارف ندارم چرا که یک سال صبر کردم هر کسی چوب لای چرخ حوزه اقتصادی بگذارد با آنها برخورد می‌شود.
این مسئول با اعلام اینکه در شرایط حاضر نیازمند همکاری و تعامل و روحیه جهادی هستیم، تصریح کرد: چوب لای چرخ تولید نگذاریم.
حسینی‌پور راه برون‌رفت از مشکلات را توجه به حوزه دانش بنیان عنوان کرد و ادامه داد: جهاد کشاورزی موظف است از کشاورزان حمایت کند.
وی با اشاره به اینکه شهرک‌های صنعتی و دهکده کشاورزی در استان راه اندازی شود، گفت: دولت حامی تولید، نوآوری و فعالیت های دانش بنیان است.
استاندار مارندران، خواستار ایجاد صنایع تبدیلی در شهرستان سیمرغ شد و بیان کرد: ۱۰ سال از تأسیس این شهرستان می‌گذرد و شرایط فعلی باید تغییر کند.

1401/11/10

اشتراک گذاری این مطلب در :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در ادامه بخوانید ....

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اشتراک گذاری این مطلب در :

گفتگوی اختصاصی صبح آمل با خانم مهندس سمانه هندویی معاونت مالی و اداری شرکت های گروه هندویی و عضو هیئت امنای شهرک شهدای تشبندان محمودآباد: واقعیت این است که در دنیای امروز ‌ صدای مردان چنان بلند شده است که گاهی، شاید برای ایجاد تعادل، باید از مردها خواست تا کمی سکوت کنند تا صدای زنان موفق دنیا بهتر شنیده شود